SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok jedna konkretna odpowiedź

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

70

Wzrost

176

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

102

Obwód uda

55

Obwód talii

75-77

Staż na siłowni

2 lata(większość trenowałem pod MMA, Kickboxing, lecz już nie moge uprawiac SW)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3g bialka, 5-6g weglowadanów, 1,5g tłuszczy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

zero

Opisz swój plan treningowy

Trening 5x w tygodniu. Rozpiska jak w planie Arnolda, nogi z metodą fst-7(raz w tyg), niektóre serie do upadku(nie mam jeszcze do końca rozpisanego planu, non stop go koryguje, jak dokładnie rozpisze wrzucę do oceny w odpowiednim dzialu, lub nawet tu)

Cel cyklu

MASA, siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

1 cykl

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

8%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezomorfik

Stan zdrowia

Znakomity

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2150kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Witam

Chciałbym się dowiedziec jaki zrobić odblok po cyklu

1 20mg mety
2 30mg mety
3 30mg mety
4 30 mg mety
5 20mg mety
6 10mg mety


drugi cykl:
1-10 250mg enan e5d
1-5 30mg mety ed

W ostatnim tygodniu każdego cyklu wrzucam kreatyne z fazą nasycenia> Podczas cyklu witaminki FA przed snem/do sniadania(według Farah'a witaminy najlepiej brac przed snem), wit C 1g Trec 0,5g do śniadania i przed snem, 1tab Hepaplus do śniadania, 5ml tranu rano, 10g siemia kolacja, 365mg jonów magnezu przed snem. A na odblok po 1 cyklu myślę nad jakimś bosterem teścia lub DAA, a po drugim kupić 2 listki clomidu. Ale jaki wy byście odblok proponowali po tym cyklu i czy profilaktyka dobra czy coś dorzucić ?
Pozdrawiam

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Ziomek wnioskuje że ty nawet czytać nie umiesz. Mówilem na czysto 2g białka na 1 kg mc, a na bombie wychodzi mi ok 3,2g białka na 1 kg mc

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
to który cykl robisz? w jakim celu ta piramidka z metki? oba cykle do bani

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
1 cykl teraz, drugi w nowym roku. Ale od razu chciałem się dowiedzieć jaki odblok będzie potrzebny.
1 cykl i sposó dawkowania doradził mi B-50, drugi sam ułożyłem. To tak to jak ty byś proponował zrobić ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
czyli jeszcze nie robiłeś tego cyklu z mety?jedyne co można ci doradzić to odpuść sobie i pierwszy i drugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Czemu mam sobie od puścić ? Co w tych cyklach jest nie tak ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
nie wiem po co taka piramidka z metki,od kiedy trzymasz tą dietę ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Jak wejde na cykl zacznę taką diete, na razie jest 2g, 4g i 1g. Piramidka dlatego że jest to pierwszy cykl, aby dobrze pobudzić receptory, zresztą B-50 mi doradził bym tak brał, gościu ode mnie z siłki który mi dał towar tez mówił że taka rozpiska będzie dobra. Aaaa i pewnie daltego doradzali mi tez piramidkę żebym nie musiał robic odbloku. Więc w sumie tak dla siebie dorzucę może jakiś boster teścia po metce, a po tym drugim cyklu co doradzacie, jak byśce radzili go rozpisac jako że będzie to 2 cykl. Ja myślałem aby zrobić w ten sposób, a na odblok 1-3 100mg clomidu dalej 50mg(kupię 2 listki clomidu), nwm czy hCG dorzucić, a nolve kupię jakby coś z cykami się działo. Co doradzacie, co o tym sądzicie ?

Zmieniony przez - xStasiu w dniu 2014-10-18 17:30:15

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
po pierwsze źle rozpisane środki po drugie masz dopiero 18 lat poczekał bym jeszcze z pierwszym cyklem ale zrobisz jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
No metke już mam więc ją bym brał chociaz, po drugie katuję się na silce, diete trzyam jak poyeb, więc chce wykorzystac swój potencjał i chociaż samą metką + ew. teściem się wspierać. Jak to dziewczynie dłumaczę: Meta to nie steryd, to taki supel z którym nie robią tak w chyja i działa" ;D
Nie no to co byście radzili, jak to rozpisac co na odblok i na spadki, profilaktyka i dieta ok ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94453 Napisanych postów 364384 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668977
skoro wiesz lepiej to po co pytasz?dla nie te cykle to porazka.dieta 2gr/kg białka to dla fitneski jest a nie dla chłopaka co chce masę mięśniową robić.twoja sprawa dla mnie oba cykle do dupy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Dobra to może zamiast non stop powtarzac, oba cykle do dupy itp itd. to byś doradził i podpowiedział jak ty byś je ułozył. Diete 2g białka na kg mc mam teraz jak nic nie biorę, jak nie jestem na cyklu(i tutaj jest liczone tylko białko pochodzenia zwierzecego, nie liczę białka roślinnego, które w sumie też mogłbym dodać i wtedy wychodzi mi 2,5g białka na 1kg mc).
To doradzisz jak je rozpisać, myślałem że tak jest ok i trener ode mnie z klubu mówił tez ze jest ok, użytkownik z forum tez mi doradził taką piramidkę. Ale skoro mówisz że źle to chciałbym dowiedzieć się jak ty byś to rozpisał, co dał na pct po tych cyklach, czu profilaktyka dobra(dorzucę może jeszcze czosnek w tab z olimpu) i jak z dieta, czy jest ok ?

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DD+test+tura zamiast antka :S

Następny temat

13 tydz cyklu zwiększenie dawek

WHEY premium