SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki masa siła

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Witam,
Na forum jestem nowy i dopiero się odnajduję na forum.

Na siłowni ćwiczę 2,5 roku mam 180 cm i 85 kg wagi.

Wcześniej nie miałem dużo do czynienia z odżywkami poza białkiem, od września planuję zacząć siłownie na masę a później przejść do siły.

Ułożyłem sobie listę odżywek które bym chciał zakupić tylko nie dokońca jestem przekonany czy dobrze wybrałem opierając się na
informacjach zdobytych w internecie i po części od znajomych.
A więc :
-Białko Hi-tec c-6 (po przebudzeniu i po treningu) resztę białka chciałbym spróbować uzupełnić w diecie
- Kreatyna 1250 Olimpa, pierwszy cykl na początku a drugi pod robienia siły. w DT po śniadaniu 1, przed i po treningu. W DNT rano po posiłku.
-Beta alanina Hi-tec przed treningiem
-Witaminy na dzień i na noc
-ZMA przed snem
-Kalogen na stawy z samego rana

Myślę nad rozpisaniem do tego diety aczkolwiek myślę że bez udania się do specjalisty w tej dziedzinie się nie obejdzie.

Myślicie że to będzie dobry zestaw ? Może powinienem coś odjąć bądź coś dodać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
spoko, tylko bialko zastosuj jak juz bedziesz mial rozpisana diete, byc moze okaze sie, ze nie jest potrzebne nawet

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4436 Napisanych postów 35722 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262724
bialko - moze byc
kreatyna - moze byc, choc można wybrać taniej
beta alanina - ok
witaminy i zma ok
kolegen - moze byc, choc lepiej wziac jakis kompleks typu flexit albo nowosc sfd flex

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry suplement na przerwe miedzy cyklem kreatynowym

Następny temat

staki kreatynowe

Wiecej