SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie na mieście (pora nocna)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
za ten avatar ci nie dam

white Rowerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Kebaba w sumie od zcasu do zcasu jest Ok i wole bardziej od pizzy Przynjamneij wiem z ejak jem to jem cos w miare pelnowartiosciowego..Najlepiej wybierac takie z mieso drobiowego, jak ktos tak az barzdo przestrzega diety zmoe(jezlei mowa o domu..)zamiast sosu dac keczup...A jak ktos na redukcji wiecej miesa surowki a wtedy nie zjesc bulki i jest koazk

Taki kebaab po imprezce czami fajna sprawa

Byle nie za zcesto..

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Góra ja gdybym miał taką budowe i wygląd jak ty to bym się tym kebabem nie przejmował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
kebab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Mowisz?
A mi jednak zzalezy na zdrowej diecie odpowiednim bilansie KCL ze spora nadwyzka i oczywiscie ze soebi pozwole na takiego kebaba nie przrejmujac sie niczym,ale wole 3mac diete,brac sie za treningi a nie myslac o kebabach

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Nie miałem nic złego na myśli poprostu ekto zawsze mają lepiej jeśli chodzi o tego typu jedzenie Oczywiście zdrowe odżywianie jest ważne, ale z drugiej strony każdy chce mieć coś z życia, nie jesteśmy zawodowcami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
ale z Was maniacy :) Czasami trzeba zjeść coś niezdrowego. Ja też staram trzymać się reguł i nie jeść śmieci. Ale jak jestem na imprezie czy gdzieś to jakaś pizza raz w miesiącu czy coś takiego to sobie nie żałuję :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Krzybi SG
Wiadomo:D:D


Pojutzre ide na poprawiny wesela znajomego...Serniczki i kazeina tlyko na mnie czekaja

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
ale czasami dobra dieta może też być smaczna. Jak dla mnie np. kostka twarożku i do tego łyżeczka dżemu wymieszane to po prostu miodzio posiłek super mi smakuje. Albo pierś z kurczaka i makaronik razowy albo ryż brązowy też palce lizać. I słodyczy mi się wcale teraz jakoś nie chce aczkolwiek na święta sobie wsiamam troszkę:) tak samo z pizzą wcale się nie trzęsę na jej widok ale czasami jakieś wyjście ze znajomymi to się zje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
A czy ktos tu mowiz e nasza dieta jest nie dobra?

Ja uwielbiam ryz z piersmi z kurczaka z przyprawa gyros zrobione w moim piecyku do tego spora porcja wazrzyw polanymi oliwa z oliwek wszyskto dobrze przyprawione z odrobina keczupu(wloclawek. )

ALbo owsianke z rodzynkami-suszonymi owocami-ozrechami-tluste mleko-kakao...


Tylko porpstu monotonnosc, 3manie bilansu sie porpostu czasmai nudzi jak 3masz nontoper diete i codziennie musisz wepchanc w siebie kasze z piersmi abo ryz ryba czy twarog pzred sem..

Niektore zdrowe potrawy DOBRZE przyrzadzony sa naprawde Veryy SI

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do poprawy na mase

Następny temat

Maraton Des Sables.

WHEY premium