SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczyszczanie organizmu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Jestem poczatkujaca
Zaczynam zaczynac
Zamierzam wziac sie za siebie powaznie wziac
Poddac sie ''kuracji odchudzajacej''tym razem tej dlugotrwalej rzetelnej i racjonalnej
Czy moge przed tym zrobic sobie 2 dni oczyszczenia organizmu ,na wodzie Nie chodzi o zadna glodowke

Wygladam jak zawodniczka sumo
Cala obtluszczona
cO jest wynikiem dotychczasowego antysportowego trybu zycia
Obtłuszczone nogi,łydki,posladki ''zachodze przy skrecie''
Czuje drgania galarety na brzuchu,udach potykam sie o wlasne nogi

Zaczynam dazyc do lepszego stanu od zera Zapoczatkuje nowa diete i silownie
Moze najpierw zaczne od spalania i zrzucania kg niz by cwiczen na ksztaltowanie sylwetki Dluga droga predemna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
omega3 jest kwasem tluszczowym, ktory ma dzialanie anty kataboliczne. Przyjmowanie ich przez osoby na redukcji (przy okazji majace na celu glownie spadek poziomu tkanki tluszczowej) mija sie z celem. To samo tyczy sie tlustych ryb i tranu, bo ten tluszcz to tez omega3 glownie.

Tak panie ekspercie. Trening siłowy również jest na redukcji bez sensu, bo przecież działa anabolicznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Czuje sie strasznie ociezala,moja watroba mnie chyba znienawidzi,alo juz znienawidzila Czesto czuje kolke w brzuchu,oby to nie trzustka Wsczas sie obudzilam ostatnie dzwony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
żadne takie oczyszczenie na wodzie

na poczatku zrezygnuj z słodyczy,fast-foodow,cukru,chleba białego zacznij sie wiecej ruszac jedz 4-5posiłków mniejszych objętosciowo
zacznij jesc tak
węglowodany:kasza/ryż/makaron/chleb razowy/płatki owsiane
białko
:twarog,chude mieso(drobiowe:piersi,wołowine),chude ryby,jajka,mleko,kefir
tłuszcz:tłuste ryby,oliwa z oliwek,tran omega 3,olej lniany
jedz duzo warzy,owocow z umiarem,pij duzo wody mineralnej i pamiętaj duzo ruchu
efekty przyjda z czasem,narzie jedz tak zeby sie nie napychac ale nie chodz cały czas głodna masz tu linki poczytaj jak juz sie oczytasz to wtedy ułozysz sobie diete narazie jedz tak jak ci napisałem
poczytaj masz tu linki
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Jezeli czuc w Twojej wypowiedzi taka desperacje, to podejrzewam, ze juz dawno przestalas jesc takie rzeczy jak fast foody i slodycze.
Uloz diete, pamietaj o tym, zeby weglowodany ustalic na odpowiednio niskim poziomie - 3g/kg (weglowodany powoduja wydzielanie wiekszej ilosci insuliny, ktora jest hormonem anabolicznym, w dodatku powodujacym zwiekszone wytwarzanie tkanki tluszczowej). Oblicz swoje zapotrzebowanie kcal, a potem obetnij czesc. Tylko nie przesadzaj, zebys nie oslabila organizmu, bo to sie skonczy jeszcze gorszymi efektami. Energi cialu dostarczaj z tluszczy roslinnych oraz z bialka (bialka do 3g/kg).
Zajmij sie tez cwiczeniami na powaznie, przyspieszy to spalanie tkanki tluszczowej.

koles08 - omega3 jest kwasem tluszczowym, ktory ma dzialanie anty kataboliczne. Przyjmowanie ich przez osoby na redukcji (przy okazji majace na celu glownie spadek poziomu tkanki tluszczowej) mija sie z celem. To samo tyczy sie tlustych ryb i tranu, bo ten tluszcz to tez omega3 glownie.

Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2008-07-15 15:56:52

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ja bym zaczął od 10 przykazań żywieniowych https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html lub jak już jesteś oswojona by nie jeść "gówien" to od ułożenia diety.
reszta jak wyżej koledzy doradzają.

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2008-07-15 16:08:07

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dezetbe

tłuste ryby to głównie wielonienasycone taka makrele wedzona może sobie spokojnie szamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 216
Ciagle doberam diete jedna lepsza od drugiej Ale takie dietki z gazetki mnie nie interesant
Po sog,u koffam Was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 216
Calkowcie znam te desperacje Ja tez slodycze dawno zamienilm na warzywa ale pozniej je znowu podwajam itak wkolko Do wytrwalych swiat nalezy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Świat należy do mądrych i konsekwentnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Konsekwentka to ja jestem
Ale oraz czesciej swoja diete koncze czyms slodkim i zalamka
Wiem trzeba samemu sobie postawic cel i do niego dazyc Nikt tego za mnie nie Zrobi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Robie sobie pewien okres dyspenzy'' poniej Zaciskamy pasa
Po prostu trzba jesc normalnie,tzn ''bez syfow'' łatwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z dieta prosze o pomoc

Następny temat

Motylek do rzeźbienia mięśni brzucha

WHEY premium