SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczekiwane HMB+ Największa dawka HMB na rynku!!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
Panowie, powiem szczerze nie jestem oczytany w kwestiach budujących mięśnie. Interesuje się żywieniem, dietami, redukcją itp. Powiem wam tylko tyle że śmieszy mnie motyw że HMB czy jakikolwiek inny suplement podobny zamieni tłuszcz w tkankę mięśniowa, przecież to absurd. Wszyscy doskonale wiedzą jak to działa. Tłuszcz może służyć jako źródło energii dla mięśni, mówimy wtedy o czerpaniu energii z kwasów tłuszczowych (rozpad trójglicerydów, energia pochodzenia marginalnego, krótko mówiąc mitochondria komórek dostają nieźle po dupie. Ale tłuszcz zapasowy nigdy w świecie nie zostanie budulcem,.Biorąc HMB i się odżywiając przeciętniacko nic się nie zdziała. Ja jestem zwolenniki dobrze dopasowanej diety, wedle potrzeb i zamierzeń. Żyjemy w XXI wieku, można taką diete ułożyć że szok, wszystko jest w zasięgu ręki. Ja zapisuję się na listę negatywów jeżeli chodzi o HMB, po stwierdzeniu reklamowym (zamień tłuszcz na mięśnie). Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Ty,ja i jeszcze kilak osób to wie,ale młodzi to kupią i na tym opierają sie firmy.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
cos mi sie wydaje ze ci co mowia ze na nich dzialalo hmb, to w ich przypadku moze bardziej przyczynila sie do tych efektow genetyka, dieta itp niz hmb
albo poprostu zaczynali dopiero cwiczyc i brali akurat hmb , a jak wiadomo na poczatku szybko sie rosnie i pomysleli ze to zasluga hmb
uwierze tylko doswiadczonej osobie, nie zwiazanej z zadna firma:)

nie znam sie na tym ale skoro hmb jest pochodna leucyny, czyli ten sam efekt teoretycznie powinno sie otrzymac bo braniu samej leucyny? gdyz ona i tak sie przemieni w hmb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Czy Fitmax umieścił gdzieś informację, że HMB zamienia tłuszcz w mięśnie? Ja osobiście nei zauważyłem


Nikt nie każe wierzyć wam w moje słowa, ale to co pisze/mówi Pepo raczej nie będzie bzdetami wyssanymi z palca prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
gdyby to byla tylko reklama to po pewnym czasie mysle ze rynek wyparłby hmb
ale musi dzialac, zreszta jak wspomne odlegle czasy jak sam probowalem rozne hmb to tez bylem przekonany co do jego dzialania :)
placilo sie kupe kasy wtedy jeszcze, teraz kosztuje grosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
Dla kolegi który zawzięcie reklamuję HMB.
Na pewno dobrze się orientujesz z czego składa się HMB, chodzi mi o(skład chemiczny)? Albo nie wiesz i dlatego taka reklama. Więc powiem Ci. Preparat składa się z skondensowanych związków izoleucyny,leucyny i waliny oprócz tego dorzuca się stearyniany magnezu i żelatynę żeby tworzyło to spójną całość. Wszystkie trzy związki występują w dużych ilościach w: (mięsie, jajkach, owcach, ziarnach etc.) jaki jest morał, zjadając przykładowo na ok. godz. przed treningiem 250 gr. filetu z kurczaka i 3 jajka kurze a po treningu, 300 gr. twarogu ziarnistego i dwa dojrzałe banany. To po pierwsze dostarczasz do organizmu "HMB" tak ważną na dobrą rzeźbę i szczupłą sylwetkę cholinę w olbrzymich ilościach zawartą w żółtku kurzym, Wartościowe białko i tłuszcze nasycone które są najlepszym neuroprzekaźnikiem prawidłowego funkcjonowania hormonów.Po drugie po treningu. Pełnowartościowe białko i fruktozę oraz magnez zawarty w bananach, nie mówię już o witaminach, żelazie , potasie, fosforze i wapniu które są zawarte we wszystkich tych składnikach. Jeszcze jedno jabłuszko dla wyrównania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Przed i po treningiem dostarczasz organizmowi taką dawkę zdrowego pokładu energii i wartości odżywczych, że nic innego nie jest tobie potrzebne. Ale ok demokracja to demokracja każdy ma prawo wolnej opinii . A co do tej zamiany w tłuszcz, nie napisałem że ty to powiedziałeś, ale uwierz mi dużo ludzi tak myśli że to tak działa i to przez reklamy bo w innej formie tkwi właśnie taka treść. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Po kolei...


Nie zarzekam się, że środek cud, tak jak i nei zarzekam się, że zamienia tłuszcz w mięśnie, przejrzyj moje wypowiedzi, może sam zauważysz.

Każę komuś je brać? Zabraniam jesć filetu, czy twarogu? Ogólnie jak dla mnie pomysł twarogu po treningu to--->

A poza tym gratuluje jesli po trenie zjesz 2 banany, 300g twarogu i jabłko, naprawde, tez chciałbym miec taki żołądek


tyle z mojej strony, dyskusję, na temat hmb(niby wg mnie) cudowny środek VS zarzuty w niektórych przypadkach wyssane z palca, uważam za zakończoną


Nikomu nie każę, ani nikogo nie nakłaniam do kupowania nieprawdaż?

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2008-10-16 17:10:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zamień tłuszcz na mięśnie,to nie to samo co,zamień tłuszcz w mięśnie.To do postu kolegi Szu.
Ja jestem zwolennikiem HMB w dużej dawce,o czym wielokrotnie pisałem na forum.Działania suplementu,upatruję jednak w zwiększonej dawce leucyny,której HMB jest pochodną.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
OK Panowie, zwracam honor jeżeli chodzi o to sformułowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
jaka to jest wiekszona dawka HMB na dzien liczac ed ??

I w stałej suplementacji czy cyklicznej ??

pzdr.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSZTAŁTOWANIE CIAŁA

Następny temat

Nowy adres sklepu!! Mega promocje!!! Sprawdź i ty!!

WHEY premium