SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczekiwane HMB+ Największa dawka HMB na rynku!!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
myślę, że tak 1-2g 2-3razy dziennie byłoby wystarczające, w suplementacji stałej



Ale bardziej przekonujące byłyby zdanie BL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dorzucę swoje 3 grosze do dyskusji. HMB nie daje jakichś "wybuchowych efektów", jednak ze swojego doświadczenia wiem na pewno, że w sporych dawkach i przyjmowane przez dłuższy okres (dłuższy - kilkumiesięczny) pomaga w treningu i ułatwia racjonalizację diety. Tak jak ktoś napisał wcześniej - nie wszystkich kręci perspektywa zjadania 300 g twarogu codziennie.
Pozdrawiam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
bodyline w jakich dawkach ?
i jakiego dzialania w szczegolnosci mozna sie spodziewac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Stosuję 1g/10kg wagi ciała w okresie redukcji."Gęstnieję" w ciągu 2 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
a mozna sie spodziewac przyrostow masy przy dluzszym stosowaniu wg Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Długość stosowania,nie ma znaczenia.Dawka jest albo skuteczna i stanowi bodziec dla organizmu,albo "czekaj tatka,latka".Bajki,że coś trzeba stosować przez długie miesiące,żeby odczuć działanie,zostały wymyślone przez cwanych dystrybutorów.Na palcach jednej ręki mogę wyliczyć osoby,które twierdzą,że dzięki HMB dynamizują się ich przyrosty,ale jednak są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
czyli lepiej sobie odpuscic?
bo juz sam nie wiem, zawsze bylem negatywnie nastawiony do hmb chociarz nigdy nie bralem, teraz cos mnie kusi zeby sprobowac bo jednak niektorzy chwala go sobie, tylko boje sie zeby kasa w bloto nie poszla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Kupisz sobie jedną paczke na miecha i zobaczysz czy warto w to inwestować

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
To prawda,że co do działania i skuteczności HMB opinie są podzielone. Znam zawodników, którzy przygotowuja się z HMB, ja jednak wolę inne suplementy. Trzeba jednak samemu spróbować i to przez co najmniej 2 miesiące systematycznej suplementacji ok.3000mg dziennie

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
3g,to chyba dla takiej maleńkiej perełki,jak Ty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSZTAŁTOWANIE CIAŁA

Następny temat

Nowy adres sklepu!! Mega promocje!!! Sprawdź i ty!!

WHEY premium