SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocenicie moj plan treningowy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
YaKuZa... no ty tez sie nie popisales jak by nie bylo

Widze ze gosciu konkretnie napisal to odpowiadam.

A jak widze odpowiedzi typu: staz?, regeneracja? jak to robia niektorzy i widac ze jest to przeklejone z txt-ka bo prawie na kazde pytanie odpowiadaja TYM zestawem pytan - mam dosc!!
Przeciez ja ci nie mowie co masz pisac stary - tyle co widzialem co jest zle to doradzilem.


EIsbeY - no to skoro tak (odnosnie naramiennych) to dla mnie OK. Tyle ze dorzucilbym wznosy sztangielek w opadzie 3x10 zeby stymulowac tylne glowy.
Co do treningu na sile nie bede sie wypowiadal poniewaz nie uwazam zebym mial wystarczajaca wiedze na ten temat.
THX for MUCHOS SOGACZOS LUXUSOS!!!
Pozdro

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
To jest moj plan treningowy na mase:

I dzień

Mięśnie klatki piersiowej
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie progresja 12,10,8,6
2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4 serie progresja 15,12,10,10
3. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 4 serie 10

Mięśnie dwugłowe ramion
1. Uginanie ramion ze sztanga stojac 4 serie po 10 powtorzen
2. Unoszenie sztangielków w lezeniu na ławce skonsje z suplinacja nadgarstka ( GIF 6 w ATLASIE )4 serie po 12
+Mięśnie brzucha

2 CWICZENIA NA BICEPS STARCZA = PRZYŁÓZ SIE DO TECHNIKI I ZOBACZYSZ EFEKTY


II dzień

Mięśnie ud
1. Przysiady ze sztangą na karku 4 serie progresja 12,10,8,8
2. Przysiady wykorczne 3 serie stały ciezar po 10
3. Cos na dwugłowe uda tu daj 3 serie
Mięśnie łydek
1. Wspięcie na palce ze sztangą stojac 4 serie 20-25

TU DZIEŃ PRZERWY

III dzień

Mięśnie naramienne (barki)
1. Wyciskanie sztangi zza karku 4 serie 12-10-8-8
2.Podnoszenie sztangi wzdluz tlowia 3 serie 10-12 powt
3.Unoszenie sztagileków bokiem w opadzie tułowia 3 serie po 10
4.Szrugsy ze sztangielkami lub sztangą 3 serie 15-20 powt.

Mięśnie trójgłowe ramion
1. Wyprosty ramion na wyciągu, stojąc 4 serie progresja 12,10,8,8
2. Francuskie wyciskanie sztangielki siedząc 3 serie 8-12 powt

TU TO SAMO CO PRZY BICEPSIE TYM BARDZIEJ ZEPRZY BARKACH TRICEPS TEZ PRACUJE

IV dzień

Mięśnie pleców
1.WIosłowanie sztangi w opadzie 4 serie 12-10-8-8
2.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM 4 serie progresja 12,10,8,8
3.Tutaj daj cos na prostowniki grzbietu np skłony dzien dobry , lub martwy ciag 3 serie * bez progresji
4.PODCIĄGANIE W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ:3 serie progresja 12,10,8

Mozesz w ten dzien dorzucic w to miejsce 4 serie przedramion ( 2 serie uginanie nadgarstków nadchwytem i 2 serie podchwytem )

Plan na Siłe jest zły .

Zrób na mase tak jak podałem tutaj regeneracja po tym 2-3 tyg i pozniej przejdz do siłowego . I wszystko bedzie grac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
,,YaKuZa... no ty tez sie nie popisales jak by nie bylo ''

Zniwo , spoko ale ja powoli analizuje wszystko bo chce mu jak najlepiej pomóc a Ty nawet nie dowiedziałęs sie jaki ma staz itp a podałęs mu mały armaggedon np na bicepsy , przy jego stazu takie cos jest zbedne a nawet czest sie konczy kontuzja , narazie niech sie koncetruje na technice wykonywanych cwiczen.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
YaKuZa... Kurde przeciez 2 latka to nie jest tak malo! W jaki sposob bys nie cwiczyl... to jest to okres po ktorym twoje miesnie sa calkowicie przystosowane do treningu! Nie mowie - pytasz sie o staz itd. - WZOROWO, ale ja taki wzorowy nie jestem ->
Popatrz na profil kolesia: Wycisk 100, ramie 37, waga 88kg - no nie powiem ze szokujace po 2 latach treningu ale zoltodziobem gosciu nie jest.

Widzisz kazdy na tym forum wypowiada sie na swoj sposob i to jest w tym najlepsze. EOT!!

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Spokoj!! Dziekuje wam obydwum za pomoc. _YaKuZa_ dostajesz odemnie soga. Zniwo ty juz dostales wczesniej.

_YaKuZa_ zrobie trening ktory mi zaproponowales bo to ty tu jestes specjalista. Jesli mozesz to popraw tez trening silowy.
Zaczne od masowego potem zrobie 2-3 tygodnie regeneracji i dopiero silowy. THX jeszcze raz.

Pozdro

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Zniwo nie doczytales

Ja zaczolem trenowac jakies 2 lata temu ale mialem dlugie przerwy lacznie trenuje jakies 8 miesiecy bo mialem operacje i mialem kolo roku przerwy w treningu + pomniejsze przerwy

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Spoko ja tez nigdy nie wkjeljam z plików tych samych odpowiedzi bo takie cos jest dla mnie głupota. Czytac to samo na forum w co drugim topicu.

Ale powiedział ze łacznie to cwiczy teraz 4 miesiace bez przerw , to ze zaczoł 2 lata temu to nie znaczy ze jego staz jest tyle równy.

a profil to ja tez moge sobie wpisac ,, biceps 55 cm ''

Ja nic nie mam do tego co poradziłes , bo nie mówie ze to jest złe , ale trening to sprawa idywidualna i kazdy musi dla siebie znalesc najlepsza droge ... a co znaczy najlepsza , taka zeby jak najmniej sie namachac a zeby najwieksze efekty były . Ale jesli koles ma mały staz i przystosujesz go do np 3 cwiczen na biceps to pozniej zeby miec efekty bedzie musiał robic 4 cwiczenia a to naprawde strata czasu. Nie wiem czy mnie zrozumiałes , ale mam taka nadzieje.


Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
EIsbeY - zagadaj do mnie na gg dam Ci fajny trening siłowy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
Nie twierdze ze nie masz racji

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Zniwo spoko . Peace Łap soga za wyrozumiałosc i za to ze nie kłocisz sie jak inni . P.s nie wiem czy wejdzie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening

Następny temat

Plan Treningowy By Michail

WHEY premium