SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie moj plan jestem NewBie ;>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
acha zapomnialem dodac ze robie 3 serie
i jeszcze na samym koncu w zestawie A mam Biceps: Uginanie przedramion ze sztangielkami z supinacja

Zmieniony przez - sTiuarT w dniu 2010-01-09 19:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zrozum to, ze gdyby twoj plan nadawał sie do czegokolwiek[nie ma w nim nic sensownego, a błędy dlużej by wymieniać niż jest tam zawartych ćwiczeń] to nie wklejałbym Ci innej propozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
czemu wszystko jest zle? juz mi pare osob podalo strony, w ktorych jest FBW i to jest prawie dokladnie to samo wiec nie rozumiem ..
Jestem po 8 miesiecznej przerwie i we wszstkich poradnikach jest to samo.. musze od poczatku po kolei robic cwiczenia na kazdy miesien by rozwinac troche sylwetke

Zmieniony przez - sTiuarT w dniu 2010-01-09 20:54:01

Zmieniony przez - sTiuarT w dniu 2010-01-09 20:55:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Prawie robi WIELKĄ różnice w tym przypadku Posłuchaj się lepiej apokalipsy a dobrze na tym wyjdziesz


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
tak prawie bo ja u siebie nie mam zadnych maszyn i niektore cwiczenia musialem zastapic
[https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ty chyba nie wiesz jaka jest nawet różnica między tym co podałeś a FBW. Zajmij się tym co podał apokalipsa a nie upieraj się przy swoim chyba, że chcesz się połamać.


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-01-09 21:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
apocalipsa napisal zebym sie niczym nie zajmowal, tak zrozumialem z jego wypowiedzi bo krytykuje juz moj 2 plan, ja sie wzorowuje na innych i komantarze sa pozytywne a moj nie ..
Chcialbym jeszcze raz wspomniec ze jesli chodzi o silownie to nie wiem co z czym, ale cwiczylem 2 lata na silownik 8 miechow przerwy wiec troche wiem co i jak. Nie rozumiem czemu mialbym sie polamac na moim 2 planie?

Zmieniony przez - sTiuarT w dniu 2010-01-09 21:09:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
apokalipsa podał ci link do treningu Czemu masz się połamać ? bo jest po prostu zły i przeładowany.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
skoro tak- to wypelnij ankietę;

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

zrozumieć musisz także, że sam staż treningowy- i to kiedyś- nie musi oznaczac nawet nic[albo b. niewiele], ponadto musisz też wziąc pod uwage przerwę- i tak właściwie dochodzimy do punktu wktorym tak na dobrą sprawe powinieneś czuc sie jakbys pierwszy raz wkraczał- a nawet słyszał o siłowni...

proponuje więc przestać upierac sie przy swoim- tym bardziej, ze w samych pojęciach sie gubisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 723
ta ankiete mam uzupelniona przeciez ;>
apokalipsa a pomozesz mi ulozyc ten plan? bo juz nie wiem co mam robic ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase - Czy jest ok?

Następny temat

Początki z siłownią - pytania zielonego

WHEY premium