SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie dieta Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
nie no jak chcesz to używaj PAM. Ja nie używam, bo jakoś nie mam przkonania do takich sztucznych produktów, ale wielu ludzi używa...

Ryby mozesz kupywać mrożone, są takiej jakości jak świerze... no może troche gorsze w smaku od świerzych, ale łątwiej je dostać.

CO do ryb to

z chudych: Pstrąg, mintaj, dorsz, flądra, halibut, morszczuk, sandacz, sola, szczupak

Z tłustych: łosoś, śledź, makrela, Panga(taka na pograniczu tłustych i chydych -chyba jedna z bardziej smacznych ryb jak dla mnie)

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
a i kupiłe dzisaj warzywa morzone mogą byc

Białko 2 WW:4,2 T.o5 w 100g 31 kcal

a i dzisaj przed siłowniązjdałem takie cos
warzywa gotowane w wodzoe i makaroz rzowy 50g
i do tego 2 jaj sadzone i białko z jaja

dzieki za wszystko

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
ale jestem wkurzony przyszedłem ze siłoni chciałem isc biegac ale na wszystki mojch trasach był lód więc poszedęłm to piwnic na rower i pdałowałem przez 35 min

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
moze byc na na rowerze tyłek mnie teraz boli
a jak z tymi warzywami mogą byc takie

a styknie mi biegac 30 min po siłowni czy biegac dłuzej

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
To miales biegać po śniadaniu ?? Zdecyduj sie na coś.


Nikt ci nie powie, czy to styknie. Obserwuj wagę.


Spadek wagi poniżej 0,5 kg - odejmujemy 10% aktualnego zapotrzebowania
Spadek wagi powyżej 0,5 kg - nic nie robimy
Duży spadek wydolności - dodajemy 10% kalorii

Tygodniowy spadek wagi w granicach 0,5-1 kg to ilość jakiej powinniśmy oczekiwać. Ze względu na procentowy deficyt osoby o większej wadze będą miały większe spadki wagi.



wszytko masz tu:

https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html



Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-01-26 20:13:40

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
biegam po siłowni a w dni bez siłowni rano

mogą byc te warzywa

mam zamiar sprzedac telefon i kupi rowerek opłaca sięcz nie

mama jak zobaczy ze kupiłem rower to mnie zabije
bo teraz niema kasy w domu bida

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
warzywa mrozone ok
ale unikaj raczej samego groszek+marchewka
warzywa najlepiej wysokoblonnikowe, zielone
jakas surowka z kapusty itd

skoro w domu bida, to moze lepiej postaraj sie przetrzymac zime dalej "na biegach" (chodniki w koncu doprowadza do ladu)
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
mam pytanie waze 60 kg wzrost 170 mam zamiar robic tak 3 razy silonia 5 aroby i dobrze wyszło moje zapotrzebowani 1500 kcal czy mało

dada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Używaj "?"

Możesz zapodać swoje zdjęcie??

Ważywa , jak pisałem brokuły, kalafior, pomidor, ogóry. Marchewka tylko surowa.

Tak, czy siak, mało ważysz. Może narazie bezpieczniej będzie wprowadzić aeroby tylko w dni nietreningowe?

Jak bida w domu, to nie szalej z kasą. Kup sobie lepiej odpowiednie ubrania (taniej wyjdzie)i śmigaj biegi na podwórku...

I weź sobie do serca to, że nikt nie ma gotowych recept na sukces. Kluc zleży we własnej obserwacji. My, jako troche bardziej doświadczeni, zaobserwowaliśy pewne procesy, i mamy wiedzę jakąś tam, ale jest ona w dużym stopniu wiedzą subiektywną- czyli to co dziala na mnie, może działać słąbiej, albo lepiej, albo w ogole nie dzialać na Ciebie... Bardzo ważne jest to, żeby jechać jakimś stałym planem trenignowym i dietetycznym- bo tylko wtakiej sytuacji będziesz mogl ocenić czy to dziala czy nie. Jak bedziesz co chwila zmieniał to albo tamto to w koncu to i efekty nie bedzie mozna ocenić obiektywnie.

Reasumując : Ułóż stałą dietę, plan treningowy, liczbe i długość aerobów i... obserwacja...

Jak nauczysz sie obserwować wlasny organizm to osiągniesz cel...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kotlety mielone

Następny temat

Low carb pytanko

WHEY premium