SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena występu Nastuli za granicą!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
http://www.sherdog.net/forums/showthread.php?p=6450287#post6450287

Na Sherdogu również chwalą Pawła za występ - i nie dziwie się. Podobnie jak my zauważyli, że Paweł na początku dominował - wszystko popsuła kondycja...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 357
Hmm... o ile sie nie mylę, to właśnie Kanada był pierwszym krajem, w którym organizowano i pokazywano UFC. Ale to było wiele lat temu i nie dam sobie "głowy uciąć" za tą informację. Jednak myślę, że możesz byc spokojny:P

www.tkd.ndm.prv.pl
Fight Club NDM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
"He lost because of his own f***ing fault. It's just a shame really.
He had no gas after only 3 minutes...After that, the job was easy for Nog.."


To jest zdanie która mniej więcej podsumowuje przegraną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Przed chwila obejrzalem walke Nastuli. Rzeczywiscie z kondycja bylo kiepsko, ale poczatek walki byl dobry. Zabraklo obycia w MMA. Jezeli Pawel poprawi sie kondycyjnie, to moze namieszac w wadze ciezkiej (z zainteresowaniem walke ogladal Mirko Crocop). Trzymam kciuki za jego dalsze wystepy.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Są tam również opinie, że to nic trudnego na początku dominować nad Nogiem gdyz on lubi zacząć wolno i pobawić się z przeciwnikiem aby się zmęczyl i wypalił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Trzeba wziac pod uwage to, ze Minotauro Nogueira jest w pierwszej trojce heavy weight w PRIDE FC.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3428
A dokładnie jest drugi, Paweł pokazał, że w kolejnych walkach nie będzie chłopcem do bicia. Jeśli popracuje nad kondycją i technikami uderzanymi to myślę, że może sporo namieszać w heavyweight.
Jeśli chodzi o mnie to po obejrzeniu tej walki mogę powiedzieć tylko jedno: za***...y RESPECT Paweł!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Obejrzałem tę walkę, więc wreszcie mogę sie na jej temat wypowiadać

Faktycznie Nastulę dość szybko opuściły siły, ale myślę, że źródłem nie było to, że Paweł nie pracował nad kondycją. Moim zdaniem są trzy powody jego zgaśnięcia:

1) Wprawdzie ja się nie zgadzam z twierdzeniem, że Nastula dominował na początku, ale na pewno nie dominował też Nogueira. Zauważcie, że jak Nastula wylądował w gardzie Mino - bądź co bądź jednemu z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi - to strasznie dużo siły używał by nie dać się wkręcić w jakąkolwiek technikę. Cały czas mięśnie pracowały na 100% możliwości. Nie ma co się dziwić, że potem nie miał sił.

2) Na pewno bardzo istotnym czynnikiem było...spięcie przed walką. Wszyscy zawsze podkreślają, że spięcie jest wrogiem podczas walki. Trzeba być w miarę możliwości wyluzowanym, zrelaksowanym. Ale oczywiście nie można mieć o to pretensji, że Paweł zrelaksowany nie był - w końcu to był jego debiut i to z bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem.

3) Jednak nie da się nie zauważyć, że te kolanka Nogueiry zrobiły swoje. To zawsze osłabia.

Dlatego moim zdaniem nie tyle trzeba nad kondycją samą w sobie popracować, co rozsądniej rozkładać siły. No i starać się bardziej zrelaksować. I myślę, że to akurat się Nastuli uda, bo nabył już ważne doświadczenie, wie co go mniej więcej może spotkać. Będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Kilbian dlaczego ty zawsze musisz doszukiwać się w Nastuli tylko wad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Co niezmienia faktu ze masz dużo racji w tym poscie. Nie pozostaje nam nic innego jak kibicować mu z całych sił gdy konsekwentnie zacznie przemierzać drogę na szczyt stawki Pride FC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
O czym ty mówisz?! Jakich wad? Mówię jak było i tyle. To, że nie jestem setną osobą, która pisze "Och Pawełku kochany, byłeś taki boski...pod każdym względem...właściwie to wygrałeś...itd" nie znaczy, że doszukuje się jego wad. Chyba nie doczytałeś uważnie mojego posta - napisałem tylko dlaczego moim zdaniem ta walka skończyła się tak a nie inaczej. Poza tym powtarzam - jestem dobrej myśli co do jego następnych walk, bo pokazał się z dobrej strony. Potencjał ma, nie można zaprzeczyć. Walczył dzielnie, nie dał się wykończyć żadną techniką, radził sobie nawet w gardzie Mino. Nie wiem co ci nie pasuje. Ja po prostu nie bawię się w jakieś konwenanse tylko staram się być 100% obiektywny. Jeśli piszę, że według mnie nie było momentu, kiedy to Nastula przejął kontrolę to nie dlatego, że chcę mu dopiec tylko dlatego, że takiego momentu nie było. Coś w tym złego, że staram się obiektywnie podchodzić do każdej walki choćby nawet walczył mój ulubieniec?

A mój post był tylko odzewem na te wszystkie komentarze, że Nastula musi ostro popracować nad kondycją. Nie zgadzam się z tym do końca, więc właściwie mogłeś równie dobrze wysnuć wniosek, że moim zdaniem Nastula nie ma już żadnych niedociągnięć Pozdro i czytaj uważnie posty w przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Wiele ciosów Minotauro doszło celu bo Nastek nie spodziewał sie że on coś takiego może zrobić. Widać brak doświadczenia. Szkoda szkoda:(.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy będzie jakaś powtórka?

Następny temat

Saku vs. Arona

WHEY premium