SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena walki Nastula vs A. Jemelianenko

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5289
Jak to nikt na niego nie stawiał?? Ja stawiałem w millenium
Nastula jak zmieni sztab szkoleniowy i powalczy trochę w kraju to na kolejnym Pride może wszystkich zaskoczyć! wg. mnie wypadł bardzo dobrze, dał znać brak obycia ( dwa razy plecy Alexa i nic ) i słaba kondycja ale mimo wszystko walka trwała 9 "gołotów"

Screw you guys I`m going home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
ja nie wiem jak nastek, ale po walkach z judokami na ziemi sywierdzam ze spora wiekszosc z nich strasznie sie spina,za duzo sily i malo odpoczynku w trakcie walki, to masakrycznie wlywa na kondyche i sily zawodnika. W parterze trzeba luzu , chillout.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3048
Pojawiło sie na budo.pl:


Paweł Nastula jest jednym z pięciu najmocniejszych zawodników wagi ciężkiej federacji Pride - uważa Alexander Emelianenko. – Miałem go ukatrupić na ziemi – dodaje Rosjanin, który nie wyklucza swojej walki z Fedorem. Być może jeszcze w tym roku dojdzie do meczu MMA Rosja – Polska.

Udało ci się przewrócić Pawła Nastulę, uznawanego za najmocniejszego w stójce i w rzutach judokę, a obecnie zawodnika Pride, co możesz powiedzieć o waszym pojedynku? .
Alexander: Walka z Nastulą to dla mnie zaszczyt, samo wyjście do ringu z taką legendą judo, mistrzem olimpijskim to wyróżnienie. Jednocześnie, faktem jest, że z nim wygrałem. Ponieważ Nastula jest uważany za najlepszego technika w ne-waza, z moim bratem Fedorem, ustaliliśmy strategię walki. Wymyśliliśmy, że prawdziwym wyzwaniem będzie pokonanie Nastuli właśnie w parterze. I ta sztuka mi się udała. Pokazałem całemu światu i udowodniłem że rosyjskie sambo jest skuteczniejsze niż judo! .
.
Co możesz powiedzieć o Nastuli? .
Alexander: Gdy Pride powiedziała nam (Red Devil) o rozpoczęciu negocjacji z menagerem Nastuli, nie mogliśmy w to uwierzyć. Podobno, bardzo trudno jest zakontraktować walkę z Nastulą. On chce stawiać czoła tylko najlepszym, a nam się udało. W trakcie negocjacji, myśleliśmy, że menager Nastuli się wycofa, bo kazdy kto oglądał moje ostanie walki, czuł że Nastula nie wytrzyma ze mną więcej niż 20 sekund. Zakatrupię go na ziemi. Dlatego tak bardzo się zdziwiłem, że Nastula walczył ze mną prawie 9 minut. Co więcej, gdyby nie liny to on wygrałby przez dźwignię. Chyba Bóg nade mn ą czuwał. Miałem dużo szczęścia!!! Ale, potem poczułem jak z Nastuli „schodzi powietrze”, puchną mu mięśnie i słabnie, wiedziałem ze teraz już jest mój. .
.
Manager Alexanrda, Vadim: Jesteśmy pod wrażeniem tej walki - ja, trenerzy i Fedor. Alexander jest obecnie, razem z bratem Fedorem, najmocniejszym zawodnikiem na świecie. Nikt nie przypuszczał, że Nastula wytrzyma więcej niż minutę, (bukmacherzy płacili 1:8), a Nastula wręcz dominował. Jeszcze musimy przeanalizować tę walkę. Po tym, co pokazał uważamy, że Nastula jest wśród 5 najmocniejszych fighterów kategorii ciężkiej. To niewiarygodne, jakie postępy poczyniliście w te pół roku. Gratulacje dla teamu Nastuli. .
.
Odnosisz ostatnio same zwycięstwa w Pride, co myślisz o walce z bratem Fedrem, czy w ogóle dopuszczasz taką możliwość? .
Alexander: Trudno coś mówić o planach na przyszłość, bo z ręką mojego brata nie jest za dobrze; jeżeli dłoń się wygoi do przyszłorocznego Grad Prix, to możemy zawalczyć.
.
Vadim, manager Alexandra: Na to pytanie nie mogę odpowiedzieć, zadecyduje Saszka ( zdrobnienie, Alexander) z Fjedią (zdrobinienie, Fedorem). Po tym, co pokazał Nastula, wierzę, że pozimom MMA w Polsce jest coraz wyższy. Chciałbym zorganizować w Sankt Peretsburgu mecz MMA Polska-Rosja, który wyłoni kolejnych zawodników z ambicjami na podbój Japonii. Manager Pawła, ma przyjechać po 12 stycznia do Moskwy na dalsze rozmowy. "Z nowym godam, pozdrawiam wszystkich drugów w Polszi”. Lecimy teraz do Francji na seminarium.

I just don't want to die without a few scars.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
zachowanie w pozrądku, bez jakiejś fanfaronady moim zdaniem

tylko z jednym się nie zgodze absolutnie:
" Pokazałem całemu światu i udowodniłem że rosyjskie sambo jest skuteczniejsze niż judo!"

obydwa sporty uważam za świetne, nie zgodzę się że Alex przewagę sambo udowodnił. Obydwaj ternowali przekrojowo, obydwaj bazowo są chwytaczami. Dla mnie Alex udowodnil tą walką to, że był do niej lepiej przygotowany i ma większe doświadczenie. A w tym akurat przypadku o przewadze stylu bym nie mówił.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2006-01-05 01:27:03

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14384
Walka Pawła z Alexem byla jedną z bardziej interesujacych na tej gali.Szkoda,ze Paweł nie byl na 100% przygotowany kondycyjnie ,by było jeszcze ciekawiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Poprawi kondyche i bedzie sie mogl mierzyc z najlepszymi. Ma genialne sprowadzenia do parteru i powinien potrenowac BJJ aby umiec je szybko wykorzystac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
Według mnie Nastula w tej walce dominował przez cały czas! tylko szkoda że siły stracił, myślałem że wygra. Myśle że jak nie zakończy kariery to może jeszcze dużo pokazać w Pride potrzebne mu tylko obycie i treningi BJJ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
chyba nie widzialeś walki

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Walka byla rownorzedna dopoki Paweł nie stracil sil. Zmartwilo mnie to ze juz mogl przegrac na samym poczatku przez swoja glupote nie robiac gardy nogami przez co Ruski mial go prawie w dosiadzie.

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
a mnie sie wydaje po dokladnym obejrzeniu walki, że to nie kondycja jako taka mu siadła ale to po tych 2-3 strzałach z nogi kiedy próbował zalożyc ALeksowi dżwignie na ramię :) dostał nogą na głowę i jakby wtedy przysiadł :)

wg mnie go to oszołomiło, to byłdość silny wstrząs dla mózgu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagurimono - obsada: Saku, Wand, Quinton i inni

Następny temat

Walki z Pride Shockwave 2005 i K-1

WHEY premium