SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł Nastula vs.....Zulzinho???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Nastula-zmierzy-sie-z-prawdziwym-gigantem,wid,12751300,wiadomosc.html?ticaid=1b0ce

Jeśli do tego dojdzie to nie widze innej możliwości jak zwycięstwo Nastuli przez KO. W przeciwnym wyppadku to chyba koniec kariery....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Wiadomo że Kim Soo nawet nie jest nawet średniakiem, ale taki rematch z Atlanty 96 byłby ciekawym pomysłem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7580
To jest ale żałosne. Niech mu dają jakiegoś normalnego zawodnika a nie przerośniętego sterydowego pana to dostanie laczka i padnie w 1 rundzie. Co to za moda na dużych zawodników ? może niedługo Kalisz dostanie propozycje walki bo też ma dobre gabaryty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
sami sportowi emeryci....i jeszcze butterbean z nim wygral(nastule nizej cenia niz pudziana,ze zulu mu dali?).........
:).
sport zawodowy juz w pietke goni.i to nie tylko w mma ,ale tez i w boksie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
NIE, ja się nie zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
skok na kase
jeden grubas sie przyjal, moze i nastepny sie przyjmie

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9874
A dobrze, niech stłucze grubasa Mma od początku zmierza i nawet już w jakimś stopniu jest odpowiednikiem walk gladiatorów na Rzymskich Igrzyskach, walki są organizowane aby każdy na nich zarobił a ludzie zaspokoili potrzebę oglądania walk. Takie jest moje zdanie i w kontekscie tego nie rozumiem oburzenia co niektórych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z kim byście zestawili Nastka? IMO to już końcówka jego kariery i chce się "nachapać".
Ps. Ja z chęcią bym zobaczył na jakimś kolejnym bote walkę Nastka z Grabowskim tudzież Kitą (to jeśli chodzi o nasze podwórko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja rozumiem, że Nastek ma 40 lat, lata występów za sobą i chciałby w MMA powalczyć dla odmiany z przeciwnikiami, którzy go nie zbiją, ale na pewno chciałbym go zobaczyć po prostu z kimś na średnim poziomie, lub z jakimś innym "starszym panem" niż we Frikszole z Zulu.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
" Polski mistrz olimpijski w judo może się zmierzyć z "Zuluzinho". "


Nie wieżę !!

na wp takie info...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Ja bym chciał zobaczyć Nastka z Kim Min-Soo - taki rematch z Atlanty 1996 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
min soo to cienias jeszcze wiekszy xD ....a zulu... zgniecie nastka masą xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala MMA RFight w Choszcznie

Następny temat

Kask do sparingów mma

WHEY premium