SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu treningowego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 238
Witam.
Mam 18 lat, 181 cm wzrostu, 69 kg. Od jakiegoś czasu ćwicze sobie domowymi sposobami, ale chciałbym się dowiedziec czy aby na pewno wszystko robie dobrze, aby nie przeciążyć mięśni itd. Coś byście poradzili zmienić, dodać? Celem moim jest uwidocznienie mięśni klatki piersiowej, grzbietu i wyrzeźbienie jako takiego kaloryferka. Nie chce sie bawić w jakiegoś pakera, ale fajna muskularna sylwetka by się przydała :) Oto moj program ćwiczen:
1. 4x20 brzuszków
2. 4x15 pompek klasycznych
3. 4x10 grzbietów
(czasami w miejsce pompek robie 4x12 podnoszenie 7,5 kg hantla na każdą rękę) Mam jeszcze takie sprężyny rozciąające, ale ich do ćwiczen nie uzywam. A może powinienem?
ćwicze 3 razy w tygodniu do tego czasami pogram w piłke lub pojeżdze rowerkiem sobie.
diety jakiejs dokładnej nie mam ale codziennie jem któreś z tych produktów na zwiększenie masy, które dosarczają białko (jajka, serki, jogurty, pierś kurczaka, banany, czasami ryż i tuńczyk). odżywek żadnych nie biore.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
hmm ja z takim pytaniem

mam tkanke tłuszczową a więc jakie ćwiczenai aby ją spalic ??? bo np jak walne trening domatora lub dla początkujących to wyrobione mięsnie nei bedą widoczne na ciele.

gdzies czytałem zę gdy nie ćwiczę wszytkich parti miesni moge dorobić się kontuzji

a więc czy mogę ćwiczyć na orbiteku 1 h do tego pompki klasyczne, 600 skoków na skakance, podnoszenie hantelek 5kg 50 razy na jedną reke oraz podciaganie na drązku nie obawaiająć się w najbliższym czasie kontuzji ? jeśli nie to proszę aby ktoś podał mi nalepsze cwiczenia na tkanke tłuszczową ( domowe warunki )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łydki a plan

Następny temat

pompki i brzuszki

WHEY premium