SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim - Recenzja artykułu

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 86448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 994
Niewierzący mogą zrobić zrzutę i zbadać C6 na zawartość białek mleka. Np w Hamiltonie: http://www.hamilton.com.pl/images/hamilton/food/badania alergenw.pdf 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wolę dwa opakowani C6 kupić niż wydać to na badanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorka ale nie śledziłem tematu od początku.pytanie jak i czy w ogóle odnieśli się do tego producenci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
szukaj w działach firmowych oficjalnej wypowiedzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Niestety nie zauważyłem żeby Hi tech czy Fit max odniusł się do tych badań. Kolega założył post i zapytał to mu temat skasowali i konto zbanowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
te-sto
Niestety nie zauważyłem żeby Hi tech czy Fit max odniusł się do tych badań. Kolega założył post i zapytał to mu temat skasowali i konto zbanowali


https://www.sfd.pl/Odpowiedź_na_artykuł_w_PBC-t944613.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak jesteś 3 dni na forum to jak miałeś zauważyć, pierdoły to zaraz znajdują a jak trzeba konkretną rzecz znaleźć to juz nie umieją.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Byłem na konferencji i przeczytałem artykuł w gazecie.
Na konferencji temat był przedstawiony znacznie bardziej w skrócie i jaśniej niż jest to opisane w gazecie.
W gazecie jest za to opisane znacznie więcej białek niż przedstawiono to na konferencji.
Podobno niebawem będą kolejne badania i być może znowy coś nowego co uświadomi o metodach oszukiwania białek się w nich pojawi.Podobno już za 2 miesiące.Warto przeczytać ten artykuł tylko trzeba na to poświęcić trochę czasu.
Ogólnie wniosek jest prosty -nie tykać białek z kreatyną ,tauryną jakąś tam glicyną i zawierających w składzie białak roślinne bo białko ma być białkiem a nie mieszaniną wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie czy to poprawi jakość kosztem cen czy rozpęta wojnę.na razie obserwuję to z boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 203 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1571
anubis84
jak jesteś 3 dni na forum to jak miałeś zauważyć, pierdoły to zaraz znajdują a jak trzeba konkretną rzecz znaleźć to juz nie umieją.

Jak dla mnie to co napisał Hitec to nie jest żadna odpowiedź a próba przeczekania problemu.
A Fitmax coś napisał? W wątku o American coś tam nie zauważyłem żadnej wzmianki. Zgaduje że pytania zostały wymodowane...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ: FLEXACTIVE - bone & joints

Następny temat

Activlab w Lidl

WHEY premium