SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim - Recenzja artykułu

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 86429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
u mnie działa bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ale co dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Jak pisałem wcześniej...
Sprawa została oddana kancelarii prawnej.

PS. Mam nadzieję, że napisałem składnie bo siedzę z córką w piaskownicy i piszę z komórki

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na chrome śmiga


Pożyjemy, zobaczymy, co będzie dalej, skoro sprawa jest w sądzie to zapewne zostaną powołani niezależni biegli(jeśli nie dojdzie do ugody).

Inna rzecz, że argumenty dr Kaczki o docelowej grupie odbiorczej i limicie słów są sensowne.
Ataki na dr Przychodzenia(Przychodnia?) nie. Dr Kaczka nie został zaatakowany, więc trochę nie rozumiem uszczypliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Bo jego pretensjonalny i napastliwy ton z umieszczaną nieudaczną ironiczną aluzją odnośnie inteligencji/kompetencja adwersarza, to przyjęty za standard styl odpowiedzi.
Ciekawe czy sam to wymyśla.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zdziwiłbym się, gdyby tak się okazało, niestety nie mialem okazji poznać p. Kaczki osobiście, więc mogę tylko przypuszczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
_Alchemik_,

Problem limitu słów i grupy docelowej też można łatwo rozwiązać. Wystarczy na stronie PB zamieścić dodatkowe materiały, publikacje, komentarze, pełne raporty z badań, itp. Jak się chce, to wszystko można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Mawashi
Bo jego pretensjonalny i napastliwy ton z umieszczaną nieudaczną ironiczną aluzją odnośnie inteligencji/kompetencja adwersarza, to przyjęty za standard styl odpowiedzi.
Ciekawe czy sam to wymyśla.


pod dwóch zdaniach przestałem czytać
ton absolutnie nie na miejscu
absolutnie nie przystoi naukowcowi
nigdy, nigdy, nigdy nie widziałem/czytałem by np. Łukasz Kowalski
napisał choć jedno zadnie złośliwie
lub próbował kogoś obrazić
takie osoby/naukowców szanujemy

dlatego uważam, że dr Kaczka nie jest autorem

z drugiej strony mam codzienny kontakt z adwokatami
i to jest ten ton, ten sposób wypowiedzi

także dwoje naszych moderatorów ma swoje kancelarie adwokackie
zatem ton tym bardziej znany

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-07-25 08:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rozwój Activlab Team
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4069
No to jeszcze gorzej. Ja podpisuję się tylko pod tym, co własnoręcznie napiszę i z czym się w pełni zgadzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
ambroziak
mawashi, piotrek mial pewnie na mysli, ze ani zleceniodawca nie zlecilby badan nierenomowanemu laboratorium, ani wydawca pb nie opublikowalby wynikow z podobnej placowki, majac swiadomosc konsekwencji w postaci roszczen na drodze prawnej.



Prorok?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ: FLEXACTIVE - bone & joints

Następny temat

Activlab w Lidl

WHEY premium