SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim - Recenzja artykułu

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 86436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
nomen, kazda gazeta czy innym towarem startuje sie od pewnego pulapu, by potem zdobywac odpowiednia pozycje na rynku. Chociaz, jak na pismo branzowe o tym profilu, to te poczatki byly niezle - jakies 15 tys sprzedawanych egzemplarzy.

Odkad jestem na tym forum' czyli od ponad 10 lat, niemal codziennie czytam, jak to ludzie odchodza od olimpu i jak to tej firmie spada sprzedaz. Puki co - olimp ma najwieksze obroty ze wszystkich analogicznych firm polskich i niemal najwieksze ze wszystkich europejskich.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
a publikacje w pb maja wlasnie uswiadomic czytelnika, skad biora sie roznice w cenach bialek, i obalic mity, ze ksztaltuja je koszty marketingu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
ambroziak
nomen, co nie powiemy na ten temat, to i tak ostatecznie wszystko weryfikuje rynek. Prawda jest taka, ze w publicystyce najlepiej sprzedaja sie skandale. Swiadczy o tym dobitnie chociazby czytelnictwo tego watku i watku blizniaczego w dziale nutrifarmu oraz wysoki wzrost sprzedazy pb.



Panie Ambroziak, przestańcie banować ludzi i kasować posty we własnym dziale to się Pan dowie co czytelnicy myślą zarówno o PB jak aferze białkowej. Bo tak dalej żyje Pan w swoim małym, zamkniętym świecie z przekonaniem że wszyscy kochają Olimpa ich produkty są ąę a PB jest najwspanialszą gazetką na świecie.
Jedynie co się z Panem zgodzę to oczywiście weryfikacja rynku, bo właśnie rynek was zweryfikował, stąd nieudolna próba jego odzyskania, zarówno przez Olimp jak i PB.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
ambroziak
nomen, kazda gazeta czy innym towarem startuje sie od pewnego pulapu, by potem zdobywac odpowiednia pozycje na rynku. Chociaz, jak na pismo branzowe o tym profilu, to te poczatki byly niezle - jakies 15 tys sprzedawanych egzemplarzy.

Odkad jestem na tym forum' czyli od ponad 10 lat, niemal codziennie czytam, jak to ludzie odchodza od olimpu i jak to tej firmie spada sprzedaz. Puki co - olimp ma najwieksze obroty ze wszystkich analogicznych firm polskich i niemal najwieksze ze wszystkich europejskich.




Albo już nic :)

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2013-08-22 08:04:11

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
To 15 tysięcy, to chyba liczycie razem ze sprzedażą do sklepów PBC.
Gdyby tak faktycznie było to walczylibyście właśnie z Men's Health o prymat na rynku, a prawda jest taka, że już częściej można w kiosku trafić KiF, albo MD, niż PB...

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Za sprzedaż liczy się to co weźmie np. PBC które de facto musi wziąć a potem ktoś dostaje gratis bo kupować tego nikt nie chce.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 875 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5211
W Empiku tego pełne półki leżą (2 numer), a jak się pytałem czy będzie jeszcze ten 1 numer z aferą to kolo mi powiedział, że były 3 numery bo się to w ogóle nie sprzedaje i jak chce to może mi sprowadzić ewentualnie. WIĘC co to za bajki z tymi mega sprzedażami co ?

A te mega obroty zawdzięczacie raczej ludziom, którzy chodzą na siłkę 1 miesiąc lub tym pozerom z PURE... ewentualnie rynek zachodni. Zróbcie podział na PL i DE bo ogólnie to można mówić ile złotówek się nabiło - co z tego jak tam w ojro leci wszystko i przelicznik jest na mega waszą korzyść.




I to co napisał faja - super pismo dorzucane jako gratis Tak jak te opakowania na tabsy

Zmieniony przez - _NomenOmen_ w dniu 2013-08-22 09:23:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Obroty Olimpa kształtuje rynek farmaceutyczny a nie sportowy, w tym raczej nie ma czym się chwalić.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 875 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5211
No tak zapomniałem, że połowa półek w superfarm jest wypełniona przez Olimp. Dobre spostrzeżenie djfafa. Sorry za tą faje - źle przeczytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
panowie, te rozmowy w gronie kilku spamerow nie zmienia rzeczywistosci. A rzeczywistosci jest taka, ze olimp ma najwyzsze obroty ze wszystkich firm odzywkowych, a pb - najwyzsza sprzedaz ze wszystkich pisam sensu stricto kulturystycznych.

S. Ambroziak

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ: FLEXACTIVE - bone & joints

Następny temat

Activlab w Lidl

WHEY premium