SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim - Recenzja artykułu

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 86430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 281
Do takiej dyskusji pasowałaby osoba z autorytetem znana w środowisku.
Lepiej by to wyglądało

Gala Rzeszów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Szanowni Państwo,

Cenimy sobie Wasze uwagi zarówno w tym dziale, jak i innych. Mamy nadzieję, że artykuł autorstwa naszego specjalisty ds. badań i rozwoju produktów Activlab jest wstępem do dyskusji wśród specjalistów w branży.
Dlatego też zaprosiliśmy Pana doktora Piotra Kaczkę do polemiki podczas transmisji live.

Nasze działanie nie ma na celu wywoływania konfliktów, czy też niepotrzebnych napięć. Doceniamy starania autora publikacji w czasopiśmie Perfect Body i chętnie się włączymy w dyskusję tylko po to, aby nasza branża na tym zyskała.
Jak sami widzicie, pojawia się wiele wątpliwości i pytań, które z uwagi na wysoko specjalistyczną tematykę i badania należy przedyskutować w gronie specjalistów borykających się na co dzień z takimi zagadnieniami. Stąd też nasze zaproszenie do dyskusji.

Jednocześnie bardzo proszę o prowadzenie merytorycznej dyskusji, wolnej od prywatnych wycieczek i niepotrzebnych prowokacji.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2013-05-17 23:38:27

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
hmm .. ciekawe jak to wszystko potoczy się dalej ..

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
znaczy że cenzurujecie ten temat?

Szanowni Państwo, zachowujcie się poważnie.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
MMA771 popłynąłeś trochę innym kierunku i to bez sensu jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja chciałbym tylko się zapytać dlaczego Pan dr próbuje uzasadniać/wyjaśniać niezgodność towaru z etykietą? Dla konsumenta nie ma znaczenia w jaki sposób kazeiniany znalazły się w odżywce. Nie ma ich na etykiecie to nie ma prawa ich być w produkcie. To samo dotyczy białka mleka koziego. Tematem artykułu były nieprawidłowości. Więc jakie znaczenie dla tematu ma to, czy białko kozie jest wartościowe czy nie jest? Nie ma go na etykiecie, to nie ma go prawa być w produkcie. A jeśli Pan dr uderza już z twierdzeniem, że w końcu producent nie deklarował, że w produkcie znajdują się tylko produkty z mleka krowiego to rozumiem, że jest to przyzwolenie na ładowanie białka z jakiegokolwiek mleka? Bardzo mi się nie podoba takie tłumaczenie. Odnoszę wrażenie, że ktoś próbuj z nas robić głąbów. Do Activlab jako firmy nic nie mam. Kupuję wasze produkty, ale ten artykuł mnie mocno zniesmaczył, a szczególnie jego końcówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Tez z niecierpilwościa czekam na dalszy ciąg :) podjętego tematu

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
MMA771
Czytałem ten artykuł i przeczytałem recenzję.

Pytanie kto to jest ten ktoś kto ją napisał??
dr.Paweł Przychodzeń

Szukam na stronie uczelni,szukam w necie,szukam na fejsie,Naszej Klasie ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć kto to jest ten recenzujący?
Wygląda na człowieka z nikąd.

Swoją drogą to ostro pojechali niektórych producentów.
Ale o Aktivlabie nie było ani słowa.


Musisz zrozumieć nie każdy ma fejsbuka czy nasza klase, w całej polce są setki doktorantów co się tym nie szczycą czy chwalą. Większość Twoich wypowiedzi znajduje się w dziel olimpa więc nie siej zamentu. Bo w ty temacie ciągle drążysz temat w/w Pana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Absolutnie nie zamierzamy cenzurować tematu.
Pojawia się coraz więcej pytań z Waszej strony a i sami współtwórcy Perfect Body przyznają, że z uwagi na ograniczenia magazynu pewnych kwestii nie rozwinięto.

Dlatego też czekamy na przyjęcie zaproszenia do dyskusji live, gdzie papier nie będzie nikogo ograniczał.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Proszę o cierpliwość, gdyż Piotrek Kaczka prowadzi dzisiaj i jutro konferencje szkoleniowe w Warszawie i Katowicach.

S. Ambroziak

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ: FLEXACTIVE - bone & joints

Następny temat

Activlab w Lidl

WHEY premium