SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety oraz zapotrzebowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7557

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

Budowa masy mięśniowej

Waga

94-5kg

Wzrost

204cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12-15%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Siłownia 4x w tygodniu plan 5/3/1

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Koszykówka codziennie po 1,5h dziennie, mecze w weekendy

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Dieta redukcyjna 3200kcal, aktualnie stosuje diete ze zrzutu ekranu

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Krew w porządku, jeśli chodzi o reszte to czuje sie dobrze i raczej nie ma obaw by sie martwic o zdrowie

Stosowana lub planowana suplementacja

Beta alanina 6g dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie w przypadku oleju kokosowego nie ma aż tak dużej różnicy w rafinowanym czy w nierafinowanym. Olej kokosowy jest tłuszczem stabilnie termicznym ze względu na wysoką zawartość kwasów nasyconych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2136
Jeszcze co do przechowywania go, lepiej w lodowce czy po prostu w szafce? Bo czytałem troche o nim i własnie doszedłem do wniosku ze w szafce moze stać się wodnisty, natomiast w lodowce moze skamieniec, a normalnie jest chyba tak pomiędzy tymi obydwoma stanami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
Ja trzymaj go w szafie nie stężeje tak mocno jak w lodówce a stan skupienie będzie " pomiędzy".
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie ma aż tak dużego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
W lodówce będzie tak twardy, że nie będziesz go w stanie wydobyć. Zdecydowanie w szafce. W lato będzie płynny, ale nie jest to istotne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście nie sprawia mi to problemu, że jest twardy
Od czego są noże


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-18 12:46:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2136
To wypróbuje ten kokosowy jak już skończe gęsi smalec, bo aktualnie go uzywam do smazenia, mimo ze rzadko smaze cos na oleju, bo wole jednak oleje/oliwy zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Np. coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Olej_Kokosowy_Nierafinowany-opis35242.html - smakowy i zapachowy (nierafinowany),
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Olej_Kokosowy_Rafinowany-opis36034.html - bezsmakowy i bezzapachowy (rafinowany).

Mi bardzo ciężko wydobyć gdy przechowywany jest w lodówce. Nawet nożem.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-01-18 14:50:42

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możliwe, że temperatura w Twojej lodówce jest nieco niższa i dlatego tak się dzieję, gdyż u mnie na spokojnie można ukruszyć kawałek.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-18 16:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Być może tak. Próbowałem tylko z rafinowanym. Nierafinowany ma trochę inną strukturę, więc może tez i to ma wpływ.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to przestępstwo? (Produkty na diecie redukcyjnej)

Następny temat

Posiłek potreningowy ?

WHEY premium