SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obwisłe ... cyce :(

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Witam i z góry przepraszam ale próbowałem inaczej nazwać ten temat żeby nie był taki nasty ale nie potrafiłem inaczej tego sprecyzować.

Chodzi o to że mam już skończone 18 lat i mam pewną zdolność (jak to niektórzy nazywają) chodź dla mnie jest to przekleństwo - chodźi o to że potrafie w krótkim czasie przybrać lub stracić znaczną ilość kilogramów. Mam 188 cm. wzrostu przy obecnej wadze 85 kg. I chociaż obecnie nieźle się pocę przez wagę to chciałbym utrzymać kg i masę bo uwierzcie mi że stracę tylko trochę na wadze i wyglądam jak pinokio.

Prosiłbym Was o to żebyście mi doradzili jakiś trening i dietę żeby pozbyć się zwisających cyców i coś na brzuch też by się przydało ale żeby nie tracić kilogramów (chodzi mi o wyrzeźbienie klatki piersiowej). Pewnie jest to niemożliwe ale widzę że jest to jedyne takie ODPOWIEDNIE forum jeżeli chodzi o porady w treningu i diecie.

Mam nadzieję że coś mi podpowiecie.
Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
te 25 kg na lawce z pewnoscia bedzie dla Ciebie za malym ciezarem. mysle ze chcac na niej cwiczyc powinienes miec wieksze obciazenie.
co do pozostalych cwiczen to mozesz sprobowac tych opisanych w treningu domatora, mam tu na mysli znane Ci bardzo dobrze pompki oraz pompki na krzeslach. opisy tych cwiczen znajdziesz tutaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp#1.1A
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp#1.1B

aby redukowac tkanke tluszczowa powinienes miec ulozona diete z ujemnym bilansem kalorycznym (ew. zblizonym do zera). ten artykul powinien Ci pomoc w ulozeniu jej:
https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Co do tych zwisów że tak powiem.. nie o to chodzi że mam piersi jak kobiety tylko w ciągu 2 miesięcy z 97 kg. spadłem do 84 po mocnym treningu i zostało mi właśnie coś w stylu piersi. Chcę się tego pozbyć bo strasznie śmiesznie to wygląda przez koszulkę.. nie.. to strasznie wygląda :( :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prowokacja
pozatym i tak odpowiem GINOMEN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
musisz poczytac o odzywianiu i skladnikach jakie powinnienes jesc, obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne i wybrac trening. Jak spadles duzo z wagi proponuje powolna budowe mieni i tracenie tlusczu ( dekompozycja jak to nazywa pepo ) Znacyz to,ze bilans kalorii graniczy na 0. Proponuje trening HST 3 razy w tyg i aeroby na poczatek w pozostale 2. Weglowodany jedz tylko na sniadanie przed i po treningu i do dziela

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Wiesz co człowieku jedyne co mogę powiedzieć że jesteś żałosny.
Prowokacja.. co Ty masz Kaczyński na nazwisko !?
Człowiek szuka porady.. nie chcesz pomóc to nie pisz dzieciaku !!!
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 191
Tak tak .. klnij sobie klnij mały człowieczku

Dzięki za poradę kris4real .. tylko mam jedno zastrzeżenie co do tego treningu ponieważ widzę że są w nim takie ćwiczenia jak przysiady ze sztangą itp. a ja miesiąc temu miałem zerwane wiązadła w nodze (w okolicy kostki) czy to aby jest bezpieczne ??
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2753
Jak dla mnie to minerbus powinien bana dostać. Ale zobaczymy co na to mod:)

A co do klatki to najlepiej jakbyś zdjęcie wysłał jak to wygląda, bo tak na sucho to ciężko coś napisać. pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
gdzie jest moderator?co to za zachowanie kolegi menelrbusa?
co za chamstwo-pospolity prostak,przez takich jak on ludzie sie boja zakladac tematy w alternatywnej drodze,ban i to na ip,bo to jest jego zapasowe konto i juz na jedno ma bana

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
Dorochet nikt nie wezmie odpowiedzialnosci na siebie za Twoje zdrowie. musisz sam zdecydowac czy z wiazadlami wszystko ok- a najlepiej poradz sie lekarza.

"obwisle cyce" jak to nazwales podejrzewam ze sa lipomastią. w tym wypadku redukcja powinna pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower

Następny temat

wakacje bez silowni,. co o tym myslicie?

WHEY premium