SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Objętość bicepsa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Witam najpierw powiem coś o sobie . 172 cm wzrostu 65kg wagi 16 lat mój staż to rok i miesiąc treningów . Trenuję aktualnie 1) klata-bic 2)barki-tric 3)plecy 4) nogi . Kiedy zaczynałem swoją przygodę z treningami chciałem poprawić swoją sylwetkę ważyłem wtedy 59kg i miałem 165 cm (jestem strasznie niski jak do tej pory) . Efekty jak dla mnie poprawiłem znacząco , lecz zaczął się teraz problem że jestem bez diety i chciałbym jakoś powiększyć objętość mojej łapy . Da się coś doradzić ?( Wiem że dieta jest najważniejsza 70% całości , lecz nie jestem w stanie ustalić sobie jej porady?) + biegam 2 razy w tygodniu po 10 km i absy 3 razy w tygodniu . Doradzicie coś w mojej sytuacji??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Jedz duzo białka, którego możesz dostać z kurczaka pierśi ryby , ogółem nabiał , warzywa itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 863
Białko to nie wszystko. A przesadzenie z nim to też nie najlepszy pomysł. Może wrzuć na forum jak mniej więcej wygląda twój dzień jedzenia + trening na łapkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Trening teraz po zmianie robię następująco : Uginanie ramion z gryfem łamanym 4x12 , uginanie ramion z hantelkami 4x12 , uginanie ramion na modlitewniku 4x10 i stylem młotkowym 4x 10 (wiem dużo uginania ) . A to co jem dziennie to tak hmm nie jest to rozwinięte i wgl ale ... Śniadanie : 2 kromki chleba ciemnego jakiś dżemik własnej roboty i może jakiś serek biały chudy do tego zwykle na śniadanie mleko 2% , II posiłek to zazwyczaj nie mam czasu i złapię jakieś owocki np banany albo jakieś serki , III posiłek to jak sobię przygotuję to jakaś rybka gotowana lub pierś kurczaka z ryżem białym lub kaszą gryczaną z sosem , IV posiłek serki i owocki jakieś V posiłek to nie daję rady już bo wakacje wymagają dużo pracy VI posiłek jakies makarony z serem białym to jest tak przykładowy co czasem uda mi się zdziałać jednego dnia , ale i tak nawet rodzice nie są za tym że trenuję :) . Dziennie pije około 3l wody:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w redukcji , dobór kcl

Następny temat

Pytania odnośnie IF

WHEY premium