SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obdarte stopy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Z racji tego, że trenuję w obuwiu jak większość to dziś na treningu poobdzierałem sobie stopy(duże palce) i porobiły mi się takie czerwone bąble przypominające żelki . Wcześniej nie zdarzały mi się takie otarcia w tym obuwiu. Macie jakieś porady jak szybko się tego pozbyć i jak na przyszłość unikać? Będę musiał pomyśleć o zmianie obuwia, ale jak na razie to co proponujecie, może jakieś plastry naklejać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
W aptece mozesz kupic takie specjalne plastry na odciski, wez je i je naklej tam gdzie masz poobcierane, ja mam buty do boksu i tez strasznie zniszczyly mi skore od odcierania, rozmiar dobry mam tylko duzo sie ruszam i podeszwa jest twarda dlatego chyba. PS. ja bez plastra i mam to caly czas, najbardziej to mi sie to dzieje podczas sparingu az boli czasami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś mieliśmy stację i tak poczułem ostre pieczenie podczas walki na worku, bo już tak obcierało, a potem jak zdjąłem buty i skarpetki to do krwi zdarte. Wydaję mi się, że za luźno buty podwiązałem i mi goniło zwyczajnie, zwłaszcza jak się tak ciągle rusza na tych nogach, skacze z jednej na drugą, na samych palcach. Dzięki za porady!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Masz dokladnie to samo co ja, najlepsze to jest to ze to jest w jednym miejscu na jednej stopie(lewej) a druga w porzadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
po pewnym czasie skóra się przyzwyczai i stwardnieje po prostu i nie będzie już tego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby nie robić niepotrzebnych tematów to tutaj podpytam. Chciałbym dodać raz w tygodniu bieganie, ale nie wiem czy od razu zaczynać od interwałów czy jakiś czas pobiegać np. 30 minut bez przerwy równym tempem, aby przygotować odpowiednio organizm do wysiłków interwałowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
przyzwyczaić organizm najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Zależy, jak u Ciebie z kondycją. Jak dajesz radę z interwałami to możesz je robić, proste ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początek zarzucę 30 minutowe bieganie bez przerwy, stałym tempem, bo tu jeszcze treningi na sali, w domu. Tak żeby się nie zajechać, a stopniowo poprawiać kondycję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pasy

Następny temat

Zawody Muay Thai

WHEY premium