SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O to co może 16 latek...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie skoro dalej mi nie wierzycie to trudno, ale popytajcie sie kogoś kto naprawde ma pojecie niech sam wam wytłumaczy czy takie cos jest mozliwe. Któryś napisał ze zna kogos kto waży 100kg, i ćwiczy 6 lat, a na serie na barki bierze 75kg, według mnie czystko koksik. 75kg, biore w ostaniej seri na 6 ruchów. Nie jeśli macie jakis pomysł zebym wam to udowodnił, to czekam na propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WYGLADASZ FAJNIE I BYLO BY WSZYSTKO OK JEZELI BYS NIE PIERDLIL SCIEM!!!!
WIDZE ZE DUZO CZYTASZ BO STYLU DOSYC GRUBE KSIAZKI MASZ MOZE TO PRZEZNIE TAKIE BAJKI OPOWIADASZ BO JUZ NIE POTRAFISZ ODRUZNIC CO JEST ZECZYWISTOSCIA!!!!!
ALBO TAKI WIEK ZE WSZYSTKO SOBIE WYOLBRZYMIASZ!!!!!!!!!!!
HEHEHHHEEHEHEH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
ehhh napisze krotko moze na klate tyle smigasz ale na barki to mi sie nie wydaje troche sciema wez napisz prawde i bendize losak :) albo nagraj filmik jak smigasz na barki 100kg i wtedyu obejrzymy i los :) a takto to nei jest zle niech masa i sila bendzie z toba :P

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
aha jeszzce jedno w profilu masz inne dane na temat twoj osiognoiec i tu tez inne napisales wiec sie zastanow :)

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
75 x 6 w ostatniej serii przy takich karłowatych naramiennych? Tak, tak - a moja babcia zbiera stare gumy do żucia...

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2004-04-03 11:21:22

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
nie wiem na czym ci bardziej zalezy czy na osiagach silowych czy na tym zeby wygladac normalnie...ale mysle ze powinienes zaczac robic nogi i podciagnac barki ktore odstaja od reszty ciala (akurat wczoraj widzialem kolesia ktory mial 110kg na sztangdze i robil barki wiec moze robisz po prostu kiepsko techniczne powtorzenia

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
nie no jesli 135 na klate to i na barki daloby rade 100 (przy sporych barkach) ale tutaj sa niezaduze
ale wymiary i wyniki te co podales na poczatku sa mozliwe (udo 54 zmierzone w polowie dlugosci to nie tak malo) ale za duzo niescislosci i niepasujacych rzeczy jak np. waga 70 kg dosc mala i to , ze na zdjeciach jednak wygladasz na mniejszego ( nie widac tych 40 w lapie)
ale kazdy moze sie w czyms tam pomylic
w twoim wieku bralem 120 na klatke i wazylem 71 kg (36 w lapie itp , jednym slowem chudzielec ale ty podales za duze wymiary w stosunku do wagi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
Jedna wielka ściema z tymi 100 kg na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1653
na tym 3 foto "Oto Ja" zajbista mina jak jakis Gorbaczov

Jonks

foty http://www.sfd.pl/temat134812/
Jaka jest roznica miedzy grzechem a żalem? grzech wlozyc a żal wyjać :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli naprawde bierzesz te 100 na barki i masz 16 lat-
to pudzian niech sie boi

ale ja uwazam ze to sciema albo brales kox
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

foto przed cyklem

Następny temat

perfect w toruniu

WHEY premium