SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIWA Z OLIWEK - KTORA KUPIC A KTORA NIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
oliwa jest dobra w smaku ale jak ktos kupi za 8zł to niema się czego spodziewać na oliwie nie ma co oszczedzac kupić extra virgin i będzie ja good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18633
Dobrze żeby była z pierwszego tłoczenia na ZIMNO a nie na gorąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Gaccia d'oro,ja takiej używam i jestem b.zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24246
Wczoraj musiałem znowu wybrać jaką kupię, a wcześniej żadna mi nie podchodziła( w smaku) Posłuchałem domera i wybrałem Goccia Doro i jest najłagodniejsza z których piłem(a było ich sporo)i chyba przy niej zostane na dłużej. Cena 28 zł za litr w Championie. Gorąco polecam!


Mam pewien problem odnosnie oliwy, a dokładnie butelek w których jest sprzedawana- nie radze sobie z jej nalewniem do łyżki albo kieliszka bo ciagle jakaś część płynu ścieka po butelce. Macie tak samo czy ja jakiś nie gramotny jestem?

M3 JPII&A

www.pajacyk.pl

zaglądam tylko w weekandy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Patrz tez czasami w gazetkach, w makro sa czesto promocje po 20zl tej oliwy. Mi tak nie scieka, czasami jak scieknie troszke to zlizuje :)

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gaccia d'oro jest elegancka , na początku nie mogłem pić samej oliwy bo piekła w gardło, ale teraz znalazłem sposób, pół szklanki mineralki, do tego łyżka oliwy , mieszam łyżeczką tak że oliwa wiruje w wodzie i wypijam na łyka, wogóle nie czuć nic nieprzyjemnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4416 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a ile kosztuje olej lniany z Eurolenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4227
a ja w stonce kupiłem ostatnio 1l za 10zł chyba

"We will never surrender, never capitulate. You can kill us, destroy us, but we will take you with us, into flames."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 830
przy takiej cenie to ta oliwa nie moze miec nic wspolnego z oliwa z oliwek tloczona na zimna, lepiej sobie takie cuda darowac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeść/brać po aerobach?

Następny temat

OSLABIENIE DLACZEGO?

WHEY premium