SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP T-100 TESTO BOOSTER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Na mnie mono tez cos po rancie dziala. Nie odczuwam zadnych z typowych zalet czesto opisywanych. Lepiej za to ruszyl mnie cykl (pod wzgledem sily) na nitro II + mono/jablko, a wiec znaczna przewaga jablczanu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Ile wołowiny by musiał jeść dziennie aby mieć nasycone komórki cały czas

Nie trzeba wołowiny, może być zwykły kurczak czy schab. Są ludzie którzy mają naturalnie wysoki poziom kreatyny, na nich suplmentacja kreatą niemal nie działa(co widać w artykule Solarosa). Każde mięso zawiera jakąś tam porcje kreatyny. Gdy byłem wegetarianem, kreatyna kopała mnie niemal jak koks. Gdy zawiesiłem(za kilka miesięcy znowu wracam)swój wegetarianizm, od razu działanie kreatyny stało się słabsze. 8 tygodni diety wege powinno obniżyć poziom kreatyny w mięsniach, przez to suplementacja kretą powinna dać niezły efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
ta i przez te 8 tygodni z miesem uzysklabys wiecej niz na tej kreatynie, gdzie tu logika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Niby dlaczego? Bez mięsa nie mozna dostarczać BTW? Gdzie tu logika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Można. Ale ja bym chyba nie wytrzymał bez kurczaka Sam nabiał i ryby? Fakt faktem, kiedyś jadłem dużo wołowiny i słyszałem, że w niej jest sporo krety, ale to było na początku, teraz z mięsa tylko kurczak - 0,5kg dziennie.

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Dla tego sportu trzeba się poświęcać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Oj biedny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Już i tak za bardzo się poświęcam - zero alkoholu i innych używek. Odczekam 1,5 miesiąca i zrobię ten cykl z samym jabłkiem, z fazą ładowania i się zobaczy co dalej. Ale na pewno nie zostanę weganem, czy wegetarianinem.

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1679
kolego a nie masz czasem nadkwaśności zołądka?? tak zwane palenie zgagi lub może inne bardziej subtelne objawy.
Spróbuj może krealkalynu ten prawdziwy bardzo drogi ale może efekty się pojawią

Don`t try, do or do not.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
próbował ktoś jeszcze tego t-100, bo chyba spróbuje go z zma po cyklu mono+nitro2. Troche kosztuje ale mysle ze lepszy bedzie niz daa solo. Moze daci wiecej opinii kto go testował. Mysle ze to bedzie dobre dla mnie bo ostatnio jakos czuje mniejsze cisnienie na seks. Jak libido po tym i wogole ocena. I czy jedno opakowanie wystarczy czy lepiej w 2 zainwestować?
Nie chcialem zakladac nowego tematu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradzcie co brać.

Następny temat

green magnitude plus nox plus mono

WHEY premium