SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP THERMO SPEED EXTREME

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam jak niektórzy wiedzą chciałem kupić spalacz na redukcje miał być to man scorch ale wyszło tak że zakupiłem OLIMP THERMO SPEED EXTREME 120 kaps bo kasy mniej niż zakładałem zobaczymy czy dobry wybór się okaże mam nadzieje że się nada na pierwszą redukcje fatu .N opakowaniu piszę zeby brać 3 kaps dziennie czy mogę zrobić to tak że rano 1 kaps a przed treningiem 3 kaps ? .Bo maksymalnie można 2 kaps z tego co wyczytałem .Chciałbym wiedzieć jak wy stosujecie ten produkt i czy ktoś miał po nim dobre rezultaty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Mam pytanie do P .Ambroziaka , czy uważa Pan ze jest sens przy moim bf ( mam go najwięcej na bezruchu )( można zobaczyć zdjęcia w dzienniku) zmieniać themo speed extreme na stim ?, jeśli tak to prosiłbym o uzasadnienie dla czego :) .Bo wiele ludzi nadal używa tse i są efekty ale czekam na Pana opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
na spalanie tluszczu sredni, ale dobrze pobudza i wzmaga potliwosc ( wiec w sumie pomaga troche w redukcji ), lykam przed treningiem zawsze i przed aerobami i dobrze sie trenuje

osobiscie lykalem wieksze dawki jak i mniejsze i specjalnej roznicy nie zauwazylem, poza wiekszym pobudzeniem wiekszym

mysle, ze przed treningiem spokojnie Ci 2kaps wystarcza, lepiej rozlozyc rownomiernie w ciagu dnia mniejsze dawki niz 1 duza naraz, a 3kaps dziennie w redukcji Ci nie pomoze zbytnio, na poczatku bym bral 1kaps co 4h i 2kaps przed treningiem, pozniej mozesz zwiekszyc do 2kaps co 4h

ogolnie jako spalacz duzo lepszy jest thermo stim, duzo pozytywnych opinii zbiera

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2010-04-26 18:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Zobaczymy :) jak to będzie przez pierwszy tydzień będę brał 3 kaps dziennie ale 1 kaps co 4 h a póżniej 1 kap rano 1 kaps 4 h później i 2 przed aerobami czy lepiej przed siłka a po siłce areoby ?.Widzę że chyba zle wybrałem :( trzeba było dołożyć i dyma kupić bo tak jak czytam to rewelacyjny t on nie jest ale jak już jest to się go wykorzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
zalezy kiedy robisz aeroby, jak po silce to wystarczy ze wezmiesz przed silka, jak oddzielnie to bierz tez przed aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Areoby robię po treningu siłowym .Czy rozbiłeś redukcje na tse? bo mój priorytet to brzuch mam nadzieje że sie uda dieta + trening i chyba powinno pujść plus leciune oraz bcaa + gluta jako antyatabolik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
robie wlasnie i robilem, kupilem tylko i wylacznie ze wzgledu na duza zawartosc green tea i kofeiny dla pobudzenia na treningu, lykam tylko przed treningiem, kiedys jak wspomnialem lykalem po 6kaps na dzien i specjalnie nie pomagalo

najwazniejsza dieta, trening, treningi metaboliczne i aeroby, plus antykataboliki miedzy nimi

dokupilbym thermo stim, ale z braku kasy inwestuje tylko w bcaa i bialko, na redukcji wazne bardzo

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2010-04-26 18:55:06

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2010-04-26 19:00:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sklaniam sie ku opinii obelixik

Thermo Stim zawiera chyba wszystko najsilniesze co legalnie dostepne w PL na odchudzanie

tylko polecic :) - czytaj relacje ADRIANUS88
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Biniu to może jutro podejsc do pbc i zamienić na 2 x thermo stim ? lepiej będzie działać czy zostawić speed extreme ? co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
oczywiscie, ze zamien jak masz taka mozliwosc

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2010-04-26 19:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
OK niby stim lepszy ale na allegro i w pbc lepiej schodzą tse mimo że są gorszę ?.Jutro pójdę do pbc po ile jest stim w pbc ? bo w cenniku olimp nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
moze dlatego, ze stim jest od niedawna na rynku

ok. 35-36zl mysle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

iso plus proszek nowe smaki

WHEY premium