SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OFICJALNIE! Mayweather vs Canelo 14 wrzesnia!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6845

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Nad ranem polskiego czasu Floyd Mayweather (44-0, 26 KO) poinformował 4 miliony fanów śledzących go na Twitterze, że dokonał wyboru. Kolejnym rywalem króla P4P będzie młody meksykański gwiazdor Saul Alvarez (42-0-1, 30 KO. Walka odbędzie się 14 września w MGM Grand w Las Vegas.
Zrodlo: bokser.org

Undercard:
-Garcija z Matthysse
-Abner Mares z nieznanym jeszcze przeciwnikiem
Zrodlo: Boxrec.com

Od siebie dodam, ze zapowiada sie jedna z lepszych gal w tym roku, Garcija z Matthysse nadawaliby sie na osobne PPV. Kto Waszym zdaniem poza Alvarezem moglby byc realnym wyzwaniem dla Floyda? Pacquiao nie przekonuje po ostatnich dwoch walkach, a przy obecnej roznicy poziomu pomiedzy nimi jego oczekiwania finansowe wydaja sie zbyt wygorowane (ostatnio bodajze mialo byc 60/40 dla Floyda), wiec jezeli nie spusci z tonu nie zobaczymy jednego z najbardziej oczekiwanych starc ostatniej dekady, a szkoda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Pan Janusz Pindera powinien zmienić ksywę na pan Janusz "miłośnik czarnuchów" Pindera,a Przemuś Turbobyk Saleta już niech nie bierze tyle tego koksu,bo zaczyna się jąkać jak Pudzian.To trochę takie patologiczne,że Przemuś,po turbodoładowaniu jest bardziej przypakowany niż w PRIME.Czyżby forma na The Greatest Najmana ?W walce w akwarium ?

Jedynie sędzina C.J. Ross(pewnei katoliczka) nie ugięła się pod naciskiem murzyńskiej mafii i wypunktowała ten pojedynek remisowo,ktoś,kto widział wygrana Floyda jest ślepcem!

Hehe joke,żartowałem,to wyzej,to wersja dal d****i.Ew. KlinczkoFILI.

Brawo Floyd.Liczyłem na bardziej wyrównaną walkę i przekręt,noi był przekręt ,tylko Canelo dał dupy,mój comment z pierwszej strony.

https://www.sfd.pl/OFICJALNIE!_Mayweather_vs_Canelo_14_wrzesnia!-t947807.html


Mam takie wrażenie,że Floyd nei dawał dobrej formy z Duchem i uśpił tym czujność ekspertów,w walce z Canelo widziałem Floyda jakiego nie było od lat.

Saleta super komentarz,ale jest lepszy jak komentuje po swojemu,dystansuję się od Pindery.

Komentatorzy super,a nie jakiś Kostyra...



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2013-10-12 15:38:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
wow - i niech ktoś mi powie, żę Floyd to nie kozak. Wziął dla siebie chyba na dzień dzisiejszy najniebezpieczniejszą opcję. szczerze mówiąc nie widze nikogo, kto mógł by go pobić.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 812
Szykuje się walka roku. Canelo może poważnie zagrozić mistrzowi. Jak obstawiacie ? Stary lis czy młody wilk ? :D

Nie czas na odpoczynek- wyspię sie w grobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
siemanko jak to jest z Alvarezem,przeszedł na zawodowstwo w wieku 15 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 812
Dokładnie. Mniej wiecej w wieku 15 lat zaczał się bić zawodowo.

Nie czas na odpoczynek- wyspię sie w grobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
_ildefons_
Jak obstawiacie ? Stary lis czy młody wilk ? :D


wg mnie Floyd go wypyka w swoim stylu. pare rund na początku może urwać Canelo, ale im dalej tym bardziej FMJ będzie dominował - tak mi się wydaje.


swoją drogą - przechodząc w wieku 15 lat na zawodostwo, mając ponad 40 walk w wieku.. 23 ? i nie być porozbijanym to jest coś

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Przeszedl tak szybko na zawodowstwo poniewaz zaczal trenowac boks bardzo pozno i nie mial juz kiedy nadrabiac kariery amatorskiej, a doswiadczenie musial zdobywac.

IMO Floyd bedzie za sliski dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Floyd jest obok RJJ najlepszym bokserem, który walczył w tej dekadzie i powinien dać radę mniej doświadczonemu rywalowi, który ustępuje mu w wielu aspektach bokserskiego rzemiosła. Problem w tym, że Alvarez jest bardzo silny, do ringu wniesie kilka kilogramów więcej (ostatnio z Troutem walczył ważąc coś ponad 170 funtów - półciężka!) i jest całkiem dobry już teraz, a przed nim lata kariery. Dołoży do swojego repertuaru jeszcze walkę z kontry i będzie ogień.

Mimo wszystko stawiam na Floyda, choć to spotkanie z "czołgiem" jakim będzie Alvarez może się nie miło skończyć.

Po za tym, liczę na Matthysse i pokona przecenianego trochę według mnie Garcię i wbije się do ścisłego topu p4p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Mam takie samo zdane JW.

Korespondencyjnie z Floydem Canelo jest na remis(Mosley).Po wyrównanej walce(bliższa moim zdaniem niż punktacja)pokonał Trouta,z którym napocił się Cotto i,to pomimo różnicy w warunkach fizycznych.Niezły był "nosek" Floyda po walce z Miguelem,to była jedna z przyczyn zmiany stylu w kolejnej walce.

Niby walka w Las Vegas,ale Canelo,to długoterminowa inwestytcja,grubym rybom może nie pasować,że Floyd,który ma już 36l. nie przynosi im już wielu zysków i robi pod siebie.

Canelo to $$$ gwiazda Meksykanów,walka pobije rekordy PPV.W wieku 22 lat tyle walk i Floyd w rekordzie...Przekręcą Floyda przy wyrównanej walce.Canelo,to przyszłość.

Ale brakuję mu doświadczenia.(to może wyjść w walce)(chodzi o doświadczenie PRO przy Floydzie).

Grube ryby zdecydują,kto wygra albo doświadczenie.Z PW cashu przy "wyrównanej" walce powinien wygrać Canelo.


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2013-05-30 17:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ja bardzo lubie ALvareza i szczerze wierzę, ze może coś z Floydem ugrać



“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak nie stracić formy podczas kontuzji?

Następny temat

Rosyjski George Foreman-Wiktor Agiejew

WHEY premium