SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA - 42LATA,NOWE FOTY STR. 13-14- ROK PÓŹNIEJ

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Tomo-92 ban
Nie Wpisujcie sie stary , temat ze stara data
(za wyjatkiem autora)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Myśle że niedługo będą nowe fotki;)) już 44lata na karku ale myśle że forma nie jest zła

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2008-02-26 00:15:50

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1279 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3826
no to czekamy na nowe fotki bo pewnie bedzie ciekawie:D

Słodkiego, miłego życia... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1427
mam nadzieje ze moja przygoda z silka tez bedzie trwac w wieku 42 lat :D naprawde wielki ojciec :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
za***i*te

I pwn ya. ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
kurde nie wiem czemu wyslala mi sie poprzednia wiadomosc ;/

moj tatko podobnie swego czasu dawal rade , teraz ma 55 i powoli traci pare ... ale kondycyjnie dalej wiekszosc 20 wymieka

jak zaczynalem silke i pytalem swojego starszego jak przytyc to mowil poczekaj poczekaj prawdziwa masa sama przyjdzie :) (czekam czekam i dalej sucho xD)
i to widac na zdjeciach twojego starszego z kumplem, kumpel tez na chuderlaka nie wyglada ale tatko wyglada o niebo lepiej :P

I pwn ya. ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3055
A moglbys napisac cos na temat treningu ojca,jakim systemem trenuje itp? i niedyskretne pytanko czy pali papierosy lub palil,moze dziwne pytanie ale chodzi o to ze moj ojciec jest nalogowym palaczem i ma 46 lat,ale ma 38 w lapie(rzezba niezla,kabel wyraznie widoczny,ale na ten obwod sklada sie glownie biceps,triceps maly z powodu nie uprawiania sportow silowych)i chcialbym go namowic do wspolnych cwiczen,ojciec nie trenowal kulturystyki,jakis tam krociutki epizod z podnioszeniem ciezarow mial. pozdro

Można przeżyć całe życie pozwalając żeby to świat mówił nam kim jesteśmy,normalni czy stuknięci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3055
palenia ojciec raczej nie rzuci,ciekaw jestem w jak duzym stopniu naprawde palenie tytoniu moze byc przeszkoda w kulturystyce

Można przeżyć całe życie pozwalając żeby to świat mówił nam kim jesteśmy,normalni czy stuknięci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
Z wiekszosci wypowiedzi wyczytac mozna ze po 40 jest sie juz dziadkiem i to cud ze człowiek moze dość dobrze wygladać. Sam jestem niewiele młodszy od Taty kolegi i sorry ale niektórych forumowiczów wypowiedzi rozśmieszaja mnie.wiek po 40 to zaden wiek i treningi normalnie ida do przodu. Ojca mozna tylko pochwalic ze mu sie chce cwiczyc po pracy i nie jest to dla niego stracony czas jak dla wiekszosci w tym wieku.pozdro dla Taty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
no bardzo ladnie :) jeszcze jak na ten wiek to jzu wogole :) pozdro

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moje foto :-)

Następny temat

ocencie staruszke hrhr

WHEY premium