SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA PLANU TRENINGOWEGO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Płeć : ON

Wiek : 19 LAT

Waga : 80KG

Wzrost : 185CM

Cel treningowy : powolne przybieranie na masie

Staż treningowy na siłowni : 5lat

Uprawiane inne sporty : -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sprzęt domowy ławeczka hantle , stojaki

Dieta : mam szybką przemianę materi moge jeść wszystko lecz staram się jeść zdrowo

Przeciwskazania medyczne : -

Zażywane suplementy : białko

Ostatnio przerabiany plan: split nudził mnie i mi nie pasował

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie sprawdzałem myślę że w przysiadzie i martwym napewno 100+ klatka słabo




Witam . Ułożyłem plan treningowy. Chciałbym pomalutku przybrać na masie. Straciłem 10 kg zamiast przybierać to straciłem przez problemy żołądkowe. Chciałbym stosować taki plan.

plan a
Nogi - 3 s . Siady ze sztangą na karku 8 powtórzen
klata - 3 s wycisk sztangi ławka poziomo 8 powtórzen
plecy - 3swiosłowanie sztangą 8 powtórzen
kaptury - 2 s szrugusy 8 powtórzen
barki - 2swycisk żołnierski 8 powtorzen
biceps - 2suginanie przedramion ze sztanga stojac 8 powtorzen
triceps - 2swycisk waski chwyt 8 powtorzen
plan b
nogi - 3 s martwy na prostych nogach 8 powtorzen
łydki - 25 -50 powtórzen z ciężarem
klatka 3s wycisk hantli ławka pozioma 8 powtorzen
plecy 3s martwy ciag 8 powtorzen
barki 2s wycisk hantli za karku 8 powtorzen
biceps 2s uginanie hatnla stojac 8 powtorzen
triceps 2s schodzenie tylkiem w dół podpierając sie ławeczki(nie znam fachowej nazwy) 8 powtórzen
brzuch 2 serie 15-25 powtórzen
skosy 2 serie 30-50 powtorzen

Pon. A Środa B Piątek A Niedziela B
Chciałbym narazie robić przez 1-2 tyg 8 powtórzen potem zwiekszyć ciężar nadal na 8 powtórzeniach i wejść na 10 powtórzen ztym ciężarem co przy 8. Potem znowu zwiększyć i po tygodniu lub dwóch znów tym zwiększonym np tydzień temu ciężarem wejść na 12 powtórzeń. W ten sposób chciałbym progresować. Wole ćwiczyć 4 x w tyg po godzince niż 3 x po 1,5h. Niewiem czy czasem nie dodać w niedziele zamiast po 8 powtórzen w ramach hipertrofii np po 20 powtórzeń. Co wy o tym myślicie?. Chciałbym pomału zacząć masować i progresować na ciężarach. Mam też takie pytanie : Czy ten plan i moja propozycja na trening jest dobra? Co Wy o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A dieta spełnia Twoje zapotrzebowanie na kcal ? Bo bez tego masy Ci niestety nie przybędzie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
problemy z żołądkiem mam nadal więc za dużo kcal nie jem ale teraz będę podliczał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak obliczyć tętno maksymalne

Następny temat

Treningg

WHEY premium