SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA DIETY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 196
domer
To na co na pierwszy rzut oka warto zwrócić uwagę, to wysoki poziom tkanki tłuszczowej (25 procent) i cel jaki sobie obrałeś. Przy takim poziomie nie buduje się masy mięśniowej. Co najwyżej tłuszczową, a to nie będzie dobrze wyglądało, a tym bardziej nie wpłynie dobrze na Twoje zdrowie. Budować dobrej jakości mięśnie można z niskiego poziomu tkanki tłuszczowej (11-13 procent). Polecam poczytać więcej na ten temat w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html


Dzięki za odpowiedź, może źle zinterpretowałem poziom BF ze zdjęć.
Poniżej wrzucę zdjęcie może wy macie większą wiedzę żeby ocenić jaki to poziom BF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6303 Napisanych postów 76201 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 755860
25 procent nie ma, ale coś około 20 procent już może być. Raczej nie więcej. Polecam poczytać artykuł z który wkleiłem w wypowiedzi powyżej. Masz niewiele mięśni, ale stosunkowo sporo do nich tkanki tłuszczowej. Dlatego jej poziom jest dość wysoki. Myślę, że warto zejść z jej poziomem niżej i wtedy rozpocząć budowę lepszej jakości mięśni. Do stracenia i tak nie masz zbyt wiele, a jak zaczniesz budować w tej chwili, to wydłużysz cały proces kształtowania sylwetki, ponieważ znaczny procent przyrostów będzie z tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak chcesz jechać dietą 2850 i w treningowe dni dokładać białko i carbo to to nie znika bo w tym masz prawie 400kcal extra, więc musisz uwzględnić w bilansie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki w trakcie redukcji

Następny temat

Jak mam rozumieć PPM ?

forma lato