SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy trening Siłowo-masowy -POMOCY!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

74,5

Wzrost

171

Staż treningowy

5

Obwód pasa

82

Obwód klatki piersiowej

110 z napinka

Obwód uda

58

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nozna od 6 roku zycia do teraz systematycznie, miedzy tym Lekkaatletyka

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Możliwosci finansowe

żadne

Cel/problem/opis

Poprawienie siły i masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Ja dałbym obojętnie jaką metodę treningową, ale z uwzględnieniem podstawowych, złożonych ćwiczeń. To właśnie dzięki przysiadom, martwym ciągom itp. buduje się siłę. Maszyny sobie odpuść

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
co to ten push pull ?
ja chcialem sie spytac ogolnie czy dobry mam trening cos a tu na razie wiem tyle ile wiedzialem zanim wkleilem post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Push/pull/legs czyli coś takiego:

Poniedziałek (Mięśnie przyciągające: Plecy, bok barków, tył barków, kaptur, biceps):
- Podciąganie na drążku z obciążeniem - 4 x 6-8
- Wiosłowanie ze sztangą w opadzie - 5 x 5-6
- Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia - 4 x 6-8
- Martwy ciąg - 4 x 6-8
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc - 4 x 6-8

Środa (Mięśnie wypychające: Klatka, przód barków, triceps):
- Wyciskanie na lekkim skosie (20 stopni) - 5 x 5-6
- Wyciskanie na poziomej ławce wąskim chwytem - 4 x 6-8
- Wyciskanie klasyczne sztangi stojąc - 5 x 5-6
- Pompki na poręczach z obciążeniem - 4 x 6-8

Piątek (Nogi: Czworogłowy, dwugłowy, łydki):
- Przysiady ze sztangą na barkach - 5 x 6-8
- Wyciskanie nogami na suwnicy - 4 x 6-8
- Zginanie nóg leżąc - 4 x 6-8
- Wspięcia na palce stojąc - 5 x 10-12

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
A CO SĄDZICIE O MOIM TRENINGU KTORY PRZEDSTAWIŁEM? nowym, nie wiem zy taki jest dobry czy nie?
slyszalem tez ze skoro chce troche pod iłe isc to nalezy jedno tylko cwiczenie głowne np. gdy robie trening klatki i tricepsa w jednym dniu to jedno cwiczenie przy klatce piersiowej z mniejsza iloscia powtorzen i jedno cwiczenie glowne przy tricepsie z miejsza iloscia powtorzej, a reszta 12x 10x 8x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skoro każdy proponuje Ci inny trening to sądzisz że Twój jest dobry czy zły?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
na razie to 2-3 osoby powiedzialy i to jakos bez przekonania i argumentow ze moglbym sprobowac takim i takim treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
rozpisz caly plan, to bedzie mozna go ocenic, a nie, napisales, ze tu nie wiesz, tam nie wiesz co itp.
druga kwestia przy laczeniu placow z bicem i klaty z trcem musisz przyciac objetosc bica i trica., ktore dosc sie napracuja przy pomocy duzej partii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
Rozpisałem juz i dlatego mam w niektorych partiach ze nie wiem jakie cwiczenia bo nie jestem jeszcze az tak doswiadczony i liczyłem na pomoc forumowiczów ze mi coś dobrego doradzą.
I o co chodzi z tym ze musze przyciac objetosc bica i trica? w sensie ze za duzy wysilek np na triceps w jednym dniu ? poniewaz przy klatce działa triceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dokladnie tak, przy plecach biceps pomaga, a przy klacie tric, dlatego katowanie pelna objetoscia moze byc nad to dla tak malej grupy miesni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań.. (Zdjęcia)

Następny temat

Późne godziny na IF

WHEY premium