SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy plan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4093
Na wyciskaniu robie wiecej. Bo nie trenowałem nóg przez 2miesiące... Przez problemy z nogami... Teraz juz jest dobrze i trenuje je od 3 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1066
to wstaw w takim razie tą rozpiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4093
poniedziałek:
Klata:
Prosta
Skos
rozpietki

Triceps:
Pompki tyłem
francuzkie
wyciag

Wtorek:
Biceps:
Łamana
w opadzie
siódemkowanie

Przedramie:
nadchwytem
na kolanie

Środa:

Nogi:
Przysiady


Łydki:
Na 1 nodze
ze sztanga

Czwartek:

Bary:
Przed głowa
upright row
na boki

Kaptury

Plecy:
Wiosłowanie podchwytem
wioslowanie sztangielka
wyciag

piatek
klatka
biceps


Zmieniony przez - szuki1996 w dniu 2013-02-17 19:34:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Na nogi tylko jedno ćwiczenie? To największa grupa mięśni w ciele człowieka, to stanowczo za mało. Po co klatka i biceps 2x w tyg.? Robisz split z jedną partią w tygodniu, albo WSZYSTKIE partie 2 razy w tygodniu. Brakuje ćwiczeń jak military press, MC czy podciąganie na drążku. https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html Weź Etap 4, wciąż masz stosunkowo mały staż.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4093
na nogi mam 3 cwiczenia z czego 2 sa na maszynie. prostowanie i uginanie nog... Drążka nie mam, mc nie bede robił bo nie mam pasa, a military press to jest wyciskanie na bary to cwiczenie mam..

Kiedyś cwiczyłem 1.5roku ale bez glowy ani planu i nie wiem czy to sie liczy do stazu... A treningu co mi podałes robić nie bd

Zmieniony przez - szuki1996 w dniu 2013-02-17 23:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
"Nogi:
Przysiady " ? Piszesz, tak, że nic nie widać. A pas do MC to po co niby? 250 kg podnosisz? Jak nie chcesz robić tego planu to nie, nikt się nie będzie prosił.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4093
Nie wiem czy ty uzywasz pas do mc i powiem ze mnie to .... obchodzi. ale ja nie chce miec problemów kregosłupem...(tak wiem jak zrobiłem ale dopiero na filmie zobaczyłem błedy) To teraz ci coś wyjaśnie... Nie mam silnych pleców i nie jestem umięśniony wiec pas chce mieć. A ci co podnosza po 250kg to kiedyś też robili mniejszym kg i tez z pasem zapewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Nie? http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 Mit 2, poczytaj, sam się przekonaj, zastanów się jeszcze raz, czy jest sens noszenia pasu na początku.

A urazów to możesz sobie narobić od techniki jaką aktualnie posiadasz...

Zmieniony przez - APPRENTICE w dniu 2013-02-18 14:59:19

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas zacząć się rzeźbić.

Następny temat

Potrzebuję rady. (zdjęcia)

WHEY premium