SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy plan, niski progress, co dalej?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 732
Zawsze mozesz robic relajce :D Co jest troche meczace, ale po tygodniu-dwoch wejdzie Ci rutyna i bedzie to bardzo pomocne dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
Hmm, to w sumie nie głupi pomysł, pomyślimy coś! :D
Dzisiaj druga porcja dipsów w tym tygodniu. Przypomnę, że nie robiłem ich za dużo wcześniej, bo bolały mnie przody barków. Za pierwszym razem nie poszło najlepiej, 3 serie 8x7x5, na drugi dzień zakwasy. Dzisiaj sceptycznie podszedłem do drugiej próby w tym tygodniu. Myślałem, czy nie zostać przy dipach raz w tygodniu, ale jak już mam wpisane w plan to chociaż spróbuję. Poszło 8x7x8 :) Czuć dalej przód barków, ale to bardziej silne rozciągnięcie niż ból, do tego tricepsy eksplodowały. :) Także chyba zostanę przy dwóch sesjach dipów w tygodniu. Srednio poszło z wyciskaniem hantli na skosie. Mam w planie 2 serie x10-15, a zrobiłem 2 serie 25kg x9x7. Może zwiększyć do 3 serii, po 8-10 powt. bo 10-15 to chyba za dużo?
Dodatkowo dołożyłem rozpiętki na bramie 2 serie 8-12 i jedno ćwiczenie na łydki, bo zorientowałem się, że nie mam w ogóle łydek w planie. :x


Zmieniony przez - Omertal w dniu 2016-01-08 17:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 158
Co myślicie o tych zmianach ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan z podwójnym priorytetem - klatka i ręcę

Następny temat

Jakie hantle kupić ?

forma lato