SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl maxymalna siła i duża wytrzymałośc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
Przygotowuję się do zawodów MMA także nie potrzebuje dużo masy bo nie jestem "mały" mam trening 3 razy mma w tyg i 3 razy siłka także teraz chce zrobić taki cykl ,żeby dużo nie przytyć ale żeby poszła siła i wytrzymałość oczywiście bieganie basen i rower też w to mam włączone także macie jakieś propozycje niech ktoś się wypowie co z tym siłabolinem nikt nie brał zastanawiałem się nad krótkim estrem deki ale jak miałem ostatnio cykl laska mi marudziła ,ze mi jajka sie skurczyły i następnie miałem małe problemy chwile po cyklu hehe teraz jest już wszystko w porządku ale mam tendencje do decka-dicka także może macie jakieś inne propozycje ? Proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
No to od razu trzeba byo mowic ze do MMA a nie do targania ciezarów bo to zmienia postac rzeczy. Ja bym bral cos co nie aromatyzuje a zapewni Ci dobra regeneracje, bo to wazne przy wielu reningach (silka,MMA,kondycja itp)

Cykl na nadrolonie z mala domieszka tescia dla zachowania libido Jak masz dostep to nandro mozna zamienic na bolda ale musi to byc dobry bold
Winstrol jesli to w malych dawkach (tabsy) bo jak Ci pojedzie po stawach to utrudni kulanie sie na macie raczej

Tak samo dianabol dobrze dziala na synteze protein i zbicie kortyzolu. Nie chcesz masy to ogranicz go do np 15mg na dzien ale za to dluzej niz standard 4 tygodnie

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
meta raczej pogorszy mu wytrzymalość nawet taka dawka polaka może mu pomieszać... wino i prop i npp tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
hehe na sfd zero finezji same standardy

masa- wino prop npp
rzezba - wino prop npp
ktos trenuje mma i interesi go wytrzymalosc silowa .....wino prop npp

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
a co sądzicie o takim czymś
1-4 antek 100 mg ed
1-6 prop 150mge2d
3-9 winko desma 50 mg c2d
2-7 npp 50 mg c2d

Dałoby rade antek by mnie tak mocno nie zalał bo trzymałbym dobra michę npp z winkiem by trochę zasuszyło a poza tym rower basen bieganie siłka mma myślę ,że efekty byłyby dobre prosze o wypowiedzi jakiś specjalistów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
Rozważam jeszcze opcję
1-6 prop 150 mg c2d
2-8 siłabolin 50 mg c2d
3-9 winko desma 50 mg c2d
Bardzo Proszę o odpowiedzi najlepiej znawców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
antek odpada ze względu na retencje duża,vinko tyra stawy strasznie przy twoich treningach i tak bardzo obciążane,siłki to już chyba nie robią kilka lat,tak więc nie wiem czy to dostaniesz,ogólnie stawiał bym na deke/npp,testa i ew to vinko lub oxe

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2009-07-27 06:58:14

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 98
cytomel plus halostin

obcinam nogi malym psom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
w twoim przypadku taki cyklonik byłby dobry mysle
1-10 boldek 300 e7d
1-12 prop 100 e2d

i nie muisz nic wiecej dorzucac, masy przyjdzie malo ale konkretnej, ewntualnie pod koniec wino w dosc malych dawkch do 4 tygodni
nie zaleje cie siła pojdzie do przodu.

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
halotestin,jeżeli chodzi o siłe to jeden z lepszych SAA jakie brałem.Do tego prop i wsio.

Zmieniony przez - Cyklop00 w dniu 2009-07-27 11:48:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż a cykl

Następny temat

Prosze o pomoc 1 cykl

WHEY premium