SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe zasady Konkursu "Z OLIMPem po zdrowie i nagrody" od 13 czerwca 2011.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Gawus dowiadywalem sie u Olimpa. Tak jak Biniu napisal, nalezy brac ceny z kalkulatora. Aktualizacja bedzie najprawdopodobniej po zmianie regulaminu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to sie nazywa brak zaufania

ale dzieki za pelna jasnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
wielkie dzieki domer!

/ Biniu, masz moze kontakt z Nutri, bo pisalem mu powiadomke i nie odpisuje, a jest to dosc wazne dla mnie :P Bo szykuje mi sie wyjazd, a nie chcialbym zeby doszlo do sytuacji ze nie bede mogl odebrac paczki z konkursu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Hehe. Widze, ze jestemy w podobnej sytuacji. Ja pod koniec czerwca tez jade na urlop ok 2tyg. Wysylajac punkty paczka moze przyjsc jakos w te dni kiedy mnie nie bedzie. Chyba zamowie na kolesia, bo nie widze innej mozliwosci.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
U mnie sytuacja wyglada troche inaczej bo wyjazd moze byc o wiele dluzszy niz 2 tygodnie wiec dobrze by bylo gdyby przyszla jeszcze w maju ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211


i nagle okaze sie ze wszyscy maja wyjazd ...

nie sadze aby dalo sie przyspieszyc ...
ale moze sie myle ...?
infolinia Waszym przyjacielem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Mi chodzilo o konkurs droga na olimp ;d nie sprecyzowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to zes sie wstrzelil z tematem

krec na infolinie
skoro juz wygrales - sadze ze nie bedzie z tym problemu

jakbys mial problem daj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Zmieniony przez - D-MARK w dniu 2011-05-17 09:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
Mógłby mi ktoś podać numer bezpośrednio do Pani zajmuącej się konkursem ?Bo coś się dodzwonić nie mogę.. z góry dziękuję :)

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do Binia.

Następny temat

Regulacje prawne dotyczace przewozenia produktow marki OLIMP na terenie UE

WHEY premium