SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regulacje prawne dotyczace przewozenia produktow marki OLIMP na terenie UE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 1674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Pytałem Binia, uznal zebym zadal pytanie w dziale nutrifarm

Czy jakiekolwiek produkty marki OLIMP, sa zabronione w ktorymkolwiek państwie UE? (głownie chodzi mi o Wielka Brytanie)
Czy moga wystapic jakies problemy przewozac czy to produkty wysokobialkowe czy roznego rodzaju suplementy prozdrowotne. jak sprawa ma sie ze skladnikami boosterow no/testosteronu czy ze zwykla kreatyna lub bcaa? (glownie chodzi o przelot samolotem, ale dotyczyc to moze rowniez przewozu samochodowym srodkiem transportu)

Pytanie, troche z innej beczki moze ktos wie - czy napoczete produkty sypkie lub przesypane do innego pojemnik czy worka foliowego takie jak bialka czy bcaa, moga zostac zarekwirowane z powodu wystapienia niebezpieczenstwa lub wziecia ich pod uwage jako produkty zagrazajace bezpieczenstwu (wybuch itp?)

Idiotycznie, ale prawdziwie, nasz kraj i przepisy... jaja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Ja jestem w UK i przewoziłem do PL z Uk i do UK z PL suple, i mi tylko wyjeli wszysstko przeczytali opakowanie itp i puścili dalej. więc raczej nie. Do supli prozdrowotnych w tabletkach, to pakujesz do foliowego worka jak zwykłe leki, i wtedy też sie nie czepiają. Jak z przewozem do innych państw jest nie wiem, ale wątpie żeby było bardziej rygorowo sprawdzane niż w UK bo tam był te ataki i zmaiachy :P

pozdro

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
A jak mam pootwierane opakowania, lub poprzesypywane w inne woreczki foliowe z takimi suwakami zeby sie nie wysypalo, to juz moge sie przyczepic co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no wiesz

bialy prosze jest bialym proszkiem ....
to wzbudza moj niepokoj - ale jak wspomnialem nie jestem prawnikiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
własnie o to sie martwie, moze posmakuja ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
wsiok/
przwoziles wszystko w podrecznym? dlaczego? bales sie, ze sie porozsypuje jak rzucaja torbami? czy dlatego, ze nie mozna?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pa gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
jak w samolocie to w podrecznym napewno ci nie pozwola przewozic otwartej puszki z proszkiem, co do bagazowego to nie wiem,ale watpie rowniez.
lepiej kup nowy a ten zjesz nastepnym razem w pl

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2011-05-09 21:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
@ gawus.

Ostatnio przewoziłem puchę odżywki białkowej(w podręcznym), i to jeszcze z shakerem upchanym w środku, i z otwartą puchą, a sprawdzali mi wszystko wyjmowali itp i sie nie pluli,
Wg mnie jak masz opakowanie np BCAA to wątpie żeby sie przyczepili, ale jak w folii biały proch to tak jak Biniu mogą powiedzieć że cocaine :d.
Więc jak masz w opakowaniu oryginalnym to możesz przewozić bez strachu, jak masz prozdrowotne to też biały worek foliowy i też git, co do otwartych to różnie ale raczej Cie też puszczą :P

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
No tak, ale w sumie to moga sprobowac albo wziasc psa niech powacha i po sprawie ;d

Zwsze, moge wczesniej pdoejsc spytac najwyzej oddam do domu.
Mysle wiec, ze temat wyczerpany
sog

Do zamkniecia/usuniecia :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowe zasady Konkursu "Z OLIMPem po zdrowie i nagrody" od 13 czerwca 2011.

Następny temat

Co z Olimp 100% WPI 2500g?

WHEY premium