SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z Olimp 100% WPI 2500g?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Witam. Chciałem zakupić moje idealne białko Olimp 100% WPI a nigdzie go nie mogę znaleźć. Jeszcze wczoraj był jeden sklep oferujący tę odżywkę, ale dzisiaj widzę, że już zupełnie zniknął. Macie jakieś info czy odżywka ta przestała być produkowana, pytam ponieważ będę musiał się wtedy przerzucić na Extensor z takim samym składem, ale niestety droższe, poza tym firma mało znana.

Z tego co widzę jedyną alternatywą u Olimpa jest Pure Whey Isolate 95, ale on zawiera różne dodatki...

Zmieniony przez - Scorpion17 w dniu 2011-05-10 13:23:44

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czysty izolat faktycznie juz jakis czas temu jest niedostepny na stronie sklepu firmowego
jesli wiec uda Ci sie znalezc w jakims punkt Perfect Body Center moze warto wziac wiecej niz jedna puche ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Wziąłbym nawet 3, gdyż jest to moja ulubiona odżywka białkowa, ale co z tego skoro Olimp nie ma już czystych izolatów białek tylko same mieszadła, których nie mogę pić. :)

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sprawdz sklepu internetowe, punkty PBC oraz serwis aukcyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Wszystko już sprawdziłem, niestety wszędzie towar jest niedostępny. Nie wiem jak mam się skontaktować z Olimpem, żeby zapytać czy mam czekać (potrzebuję to białko od lipca) czy kupić u konkurencji. :)

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niestety wiecej nie pomoge ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Dziękuję za informację, a mógłbyś jeszcze mi podać info jak mogę się skontaktować z kimś z Działu Sprzedaży Olimpu?

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Ok dzwoniłem do Działu Sprzedaży. Niestety Olimp 100% WPI nie ma i nie będzie. Cóż, mówi się trudno. Pozdrawiam!

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Regulacje prawne dotyczace przewozenia produktow marki OLIMP na terenie UE

Następny temat

poszukuje gestego bialka dobrego w smaku jak budyń

WHEY premium