SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe zasady Konkursu "Z OLIMPem po zdrowie i nagrody" od 13 czerwca 2011.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tak tak jasna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Ładnie poszybowaly w gore tez ilosci pkt za odzywki... Gainbolic o jakies 70-90pkt podskoczyl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Mama pytanko bo temat "KODY KRESKOWE OLIMP - Rozpoznaj Swoje Opakowa..."" Zamknięty mam kod z blistrów 5901330009198 niby z Hmbolon NX ale chce potwierdzić no i nie widzę na punktacji na stronie z kalkulatorem tego z Blistrów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
kotlet - dokładnie to samo robię. te punkty co mam już wysłałem, białka przyjdą wycinam i ponownie wysyłam po jakąś nagrodę. i na tym koniec

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
zamiast cieszyć się, że olimp jako jedyna firma ma rozsądny program lojalnościowy, to wy jeszcze marudzicie. nikt Wam nie każe zbierać punktów.

a 9/10 rzuci się i tak gdy będą rozdawane jakieś próbki czy test za free.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
program faktycznie super i tak jak pisałem często mnie przekonywał do tego żeby kupić właśnie produkty olimp. no ale teraz żeby dostać białko 2,2 kg trzeba wydać około 4 tysięcy na inne produkty... chyba trochę przesada

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 669
trzeba bedzie pozbierac wszystkie kody ktore teraz mam i wyslac, chociaz niewiele tego bedzie. Btw. 22 marca wyslalem swoje kody i jeszcze paki niestety nie dostalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
mi zawsze szybko wprzychodziły

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Muszę popytać taty czy ma kody/hologram to wyślę razem z tym co mam,żeby coś zgarnąć po starych punktach.Jak powiedziałem tacie co będzie grane od czerwca,odpowiedź była dosłownie taka :

Mnie bardziej od zwiększenia pointsów za suple martwi to,że gdy nowy regulamin wejdzie w życie to suple,które przyjadą do domu będą bez hologramów/kodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
No Jak pisze
MAcieyou z tym brakiem koda na nagrodzie nie ładne zagranie...,jak to mówią ŻYCIE!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko do Binia.

Następny temat

Regulacje prawne dotyczace przewozenia produktow marki OLIMP na terenie UE

WHEY premium