SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe smaki Easy Gain Mass'a Wybierz i TY !!! Dodatkowo rozdajemy próbki !!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29994

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2951
Jak pisałem w Grudniu Jako pierwszy ten smak Kiwi ale moze byc i Cytrynowo -Mietowy taki orzezwiajacy oraz Malin-Czarna Pozeczka.

Strong Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
A mi się wydaje, że ta sprytna taktyka przedłużania tych "PRÓBEK" to nic innego jak REKLAMA firmy

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Reklama bylaby gdyby wyslali probeczki i kazdy cieszylby miche, mowiac ze dostal za friko probeczke (nie oszukujmy sie, po to sie tu wypowiadamy). Niestety post ten nie ma w tej chwili dla mnie zadnych regul : zmiany terminow, trafienie w smak, nie wiadomo nawet czy prawidlowy smak jest na liscie, czy puntkowana bedzie jedynie propozycja... Naprawde super reklama... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
A mi się wydaje, że chodzi o to, aby wiara wchodziła w dział FITMAX, aby sprawdzała jakie smaki mają już w ofercie (wiadomo, ze może akurat się coś innego spodoba ), aby wiara zapamiętała nazwe tego gainera itd, itp. Uczyłem się o tym

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Samo kojarzenie marki to nie wszystko, pieknym przykladem jest tu biedronka ktora startuje wlasnie jako MVNO TuBiedronka (operator komorkowy), co z tego ze marka znana, ze maja dobra oferte jak bedzie to caly czas siec- wiocha : Biedronka... Dobry produkt/jasne zasady = sukces i kojarzenie marki.. Niech autor tego tematu wkoncu napisze kto tak naprawde ma szanse na probke i czy prawidlowa odpowiedz w ogole jest na liscie... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Jest tyle tych chwytów, że czasem nie wiadomo o co chodzi.. Myśle, ze jednak jakieś nadzieje w tym przedłużaniu autor ma.. Bo raczej nie wierze, że chce jeszcze jakieś inne smaki tutaj odnaleść, bo padło już wszystko co możliwe, co jeszcze mamy tu wymyśleć - odżywka o smaku Jarzębiny ? czy może o smaku tuńczyka ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Hmmm to ja dam tak:
Tiramisu
Straciatella(tak to się pisze??)
Napój Energetyczny(red bull,tiger)
Kinder Bueno
Toffi
Karmel
jabłko-mięta
truskawka-ciastka(takie jogurty nieraz można kupić truskawkowe z taim posmakiem ciastek czy cuś)
limonka(jakiś kwaskowy)
o smaku gumy do żucia(jak lody np.)
lodowy(jak cukierki)
wiśniowy
czarna porzeczka
o smaku coca-coli(jak lizaki)
pinacolada
Milky-way
Mars

Bounty
Multiwitamina

Zmieniony przez - Van Ice w dniu 2009-01-21 17:09:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Chodzi nam o dokładnie takie odpowiedzi jakich udzielił Van Ice, przedłużenie jest jedynie możliwością wykazania się większą pomysłowością. Możliwe, że wygra smak który otrzymał największą ilosć głosów, którym w tym momencie jest biała czekolada. Możliwe również, że zwycięży smak najoryginalniejszy


Team Fitmaxa podejmie tą decyzję, gdy dowiem się, dam wam znać


Tymczasem proszę, nie wymyślajcie marketingowych teorii spiskowych, nie ma tutaj miejsca nic takiego Podawajcie jednak swoje propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
Trzeba sobie powiedzieć , że taka firma traci w oczach klientów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Czym ma tracić? tym, że chce być oryginalna i wybrać smak którego nie ma na rynku? Tym, że daje wam możliwość propozycji smaku? Mówicie, że nie ma próbek, niedawno były całe packi po 3 próbki i czapce, nie pamiętacie? Która firma zrobiła taką akcję promocyjną na sfd? Bynajmniej ja się jeszcze nie spotkałem


Więc proszę, uzasadnijcie to, dlaczego ma tracić w oczach klientów, starając się dawać to co najlepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gluta jakiej jakosci?

Następny temat

do Joggera-czy niedobor snu moze byc powodem tycia?

WHEY premium