SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe Olimp VITA-MIN Multiple Sport

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
MAm pytanko czy stosowanie tego kompleksu przez dłuższy czas może odbić się negatywnie na zdrowiu?
Dodam że bardzo intensywnie ostatnio zasuwam bo oprócz 4-5 treningów na siłce, dodatkowo ze 3-4 razy robię trening aerobowy lub interwałowy (rowerek/bieżnia/biegi)
Dodatkowo od kilku miechów żyję w sporym stresie (brak roboty)i słabo sypiam i dlatego myślę żeby sięgnąć po ten preparat (wysoka dawka witamin z grupy B). Na szczęście robotę od lipca znalazłem, ale stresów z nią jeszcze więcej (pracuję jako handlowiec - presja wyniku i ciągła gonitwa). No i teraz mega upały więc straty witamin i minerałów jeszcze większe.

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jeslis w potrzebie np stresowej
wielu stosujacych u Slawka na forum poleca 2 kapsulki

ze wzgledu na zagonienie dodalem jedna kapslke dziennie do mojej stalej suplementacji
nie narzekam na mozliwosci i checi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Możesz brać śmiało, jak boisz się nadmiaru to bierz co drugi dzień, albo w te dni kiedy miałeś dużo stresu, kiepską dietę itp.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dobry pomysl !
innym wyjscie jest 1 dzien VITA-MIN Multiple Sport™
drugi dzien - VITA-MIN PLUS™
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
stres to mam na okręta, dietę staram się trzymać. A jeszcze w wekendy sporo się relaksuje wiadomo jak... Spróbuję tak jak radzi Biniu. Brać te mocne w dzień z treningiem czy po prostu na przemian?
Zresztą jakąś aktywność sportową mam praktycnzie codziennie więc chyba na przemian będę brał

Zmieniony przez - Rusku w dniu 2010-07-12 17:13:39

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Nie pracujesz czasem w firmie na Literę J** z Warszawy :) Rusku?

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli bedzie regula w przyjmowaniu i nie chcesz brac codziennie Multiple Sport
wtedy nie ma znaczenia DT/DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
W tego typu suplementach trzeba uważać głównie na przedawkowanie składników mineralnych, witaminy raczej ciężko przedawkować. Jednak już w składzie widać że producent z ostrożnością podszedł do minerałów i prawidłowo dlatego nie bałbym się

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
minerałów to tam raczej 100% dziennego zapotrzebowania nie ma, a co do witamin to wiem że ciężko przedawkować np. te z grupy B, natomiast z innymi (A,C,E)jest chyba trochę inaczej?

Maniek - pracuję w firmie z Krakowa (oddział Katowicki) Branża biurowa

Zmieniony przez - Rusku w dniu 2010-07-12 19:22:23

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
A to inna działka :)
Jak nie widziałeś tego filmiku to polecam :)


A C E-dawki dużo większe są bezpieczne niż w MS. Wpływnie to na poprawę kondycji fizycznej i umysłowej :)
Przy dużym stresie Mg, wit C, kompleks wit B głównie B5 i B6 oraz cynk

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Rusku, jeżeli masz dużo stresu i słabo sypiasz - to dorzuć jeszcze MZB. Np. 2 kapsy przed snem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
brałem 2 miechy po 1 caps, ale nie jestem pewien czy robiło to różnice. Brałem przez 2 miesiące po jednej, ale nie jestem pewien czy coś to dało. Może wrócę do tego supla jak odkuję się finansowo. teraz tylko podstawowe suple kupuję (białko, węgle , witaminy, omega)

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tylko dla WYTRZYMAŁOŚCIOWCÓW :) Suplemetacja

Następny temat

jak najlepiej polaczyc aakg i tauryne?

WHEY premium