SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe Olimp VITA-MIN Multiple Sport

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
OK, wygląda na to, że mam nowy. Kupowałem jakoś w maju. A pamiętasz może kiedy go wprowadzono do obrotu i co poprawiono/zmieniono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
korzystaj zatem ze spokojem - masz najnowsza wersje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
OK, dzięki. Starej pewnie bym też nie wyrzucił Doczytałem się, że chyba tylko wit.C podmieniono na jakąś tam lepszą.

A nie wiadomo Ci nic o ew. planach rozdzielenia witamin i minerałów? A może wiesz co jest droższe w produkcji? Wit czy min? Ciekawym jak takie rozdzielenie wpłynęłoby na cenę. Nie jest tajemnicą, iż czasami odżywki są uzupełniane składnikiem droższym/tańszym, który nie tylko podnosi/obniża jakość, ale właśnie ma istotny wpływ na cenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ekonomia niestety nie lezy w gestii moich zainteresowan - nie pomoge ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Witaminy i minerały masz odzielone, masz kłopoty ze wzrokiem? Jedna kapusłka jest niebieska i ma minerały a druga pomarańczowa i to są wiataminy, jak chcesz więcej kolorów kup sobie Animal Paka ma więcej kolorów.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
I masz też Wiad do kupienia sam Chela-Min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Po raz któryś z kolei nieczytatym cytuję sam siebie: "Akurat wolałbym od minerałów osobno witaminy. Gdyby te listki rozdzielić to mam wrażenie, że na 2-3 opakowania witamin przypadłoby mi 1 minerałów. Szczególnie, że np. biorąc ZMA okresowo dublują się niektóre składniki. ".
Niekumatym tłumaczę: spożywam więcej witamin niż minerałów z pakietu Multiple. Zostają mi minerały. I stoję przed wyborem kupić znowu, by niepotrzebne minerały zalegały półkę czy nie kupić. Rozdzielenie tych substancji powodowałoby, że kupowałbym WITAMINY, bo minerałów mam już na rok z góry przy moim zapotrzebowaniu.

Uff... tylko błagam, jak mi ktoś napisze, że mogę sobie minerałów dokupić, bo są osobno to już się normalnie zastrzelę. Albo o jakichś tam kolorach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Wiad, nie wymagaj, by każdy znał na pamięć twoje wypociny z wcześniejszych stron. Wystarczyło tutaj napisać, że chcesz samych witamin, a nie niejasno wyrażać się o rozdzieleniu witamin od minerałów. Na przyszłość zatem precyzuj dokładniej swoje myśli i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Adi, czasami mi trudno przewidzieć po prostu, że ktoś nie rozumie, że rozdzielenie substancji X i Y powoduje, że można osobno nabyć X i osobno Y. No ale OK - wytłumaczone i peace. Zdrówka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tylko dla WYTRZYMAŁOŚCIOWCÓW :) Suplemetacja

Następny temat

jak najlepiej polaczyc aakg i tauryne?

WHEY premium