SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe Olimp VITA-MIN Multiple Sport

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze to co nadmiarowe mozna sprzedac/oddac potrzebujacym wiecej (np komus w rodzinie) ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Biniu: pomysł fajny, pod warunkiem, że rodzina lubi i popiera przyjmowanie odżywek/witamin syntetycznych albo po prostu że ktoś nie mieszka sam Co do sprzedawania to tak średnio mi się uśmiecha ganiać po znajomych kto chce kupić, a co do oddania... można. Jak się jest odpowiednio zamożnym to nawet plusa się ma pewnie
Tak poważniej... to jednak mocne rzeczy. Dla faceta 120kg mięśni może OK, ale dla jego kobiety 50kg to tak nie wiem.
Wiesz Biniu... będzie znowu żem dziwny, ale jednak jak kupuję litr mleka to nie zawsze chcę od razu kilo sera. Czasami wypijam dwa litry mleka, a na ser nie mam ochoty, więc gdyby ktoś wymyślił, że od dziś litr mleka tylko z kg sera to bym był podobnie załamany
P.S. Tak, wiem że ser można oddać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no popatrz znow widzisz same problemy ...
nie bardzo moge Ci pomoc ...
wybacz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Wiad, to może zainteresuje Cię olimpowski żeńszeń? Tam masz kompleks witamin bez minerałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Biniu: połowę produktu wyrzucam do kosza... tak, widzę problem. Przepraszam, że widzę.

Adi: A sprawdziłem. Dzięki za info, ale raptem 100%RDA. Mało. Te witaminki Olimpa są naprawdę super i zachwycam się nimi. Dokładnie takie bym chciał. Niemniej dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Nie mów że jesteś psem ogronika sam nie weźmiesz i komuś też nie dasz :) towar się marnuje. Swego czasu na sfd czy bf były akcje wymiany supli

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Chętnie przyjmę prezent jeśli rodzina ma problemy jak się zgodzisz napisz na prv

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
O! No to jak wypatrzę taką to jak znalazł.

Niestety za darmo nie oddaję. Sorki. Po prostu nie będę kupował tego suplementu aż nie wyjem tych minerałów. Daty mam do 2012. To tylko strata dla Olimpu, mniejsza wygoda dla klienta, więc nie wiem czym to motywują. Dobre witaminy mogłyby być do wykorzystania nie tylko w sporcie, a chorujących jest mnóstwo, no ale cóż... widać Olimp ma jakieś tam inne koncepcje na to. Skoro im się sprawdzają - nie ma wyjścia

Zmieniony przez - Wiad w dniu 2010-07-20 17:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
odnośie niezależnych testów- robiliśmy takowe z własnych zbieranych pieniędzy

Olimp wypadł bardzo dobrze za każdym razem

Trec równiez

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A czy mogę prosić o link, bo w dziale odżywek w podwieszonych jakoś nie dostrzegam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tylko dla WYTRZYMAŁOŚCIOWCÓW :) Suplemetacja

Następny temat

jak najlepiej polaczyc aakg i tauryne?

WHEY premium