SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NomenNescio- GraniceWyobraźni.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
dzięki, staram sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Jaka waga obecnie?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Jutro pomiary robię, ale przez własną głupotę i te dwa tygodnie zajadania stresu skończyłem z wagą startową. czyli ponad 100kilo, 2 miesiąca pracy poszło w piach. Było tak ładnie, blisko 95 kilo... nie moge sobie tego podarować. skończyłem właśnie diete poprawiać, wracam do założeń z pierwszych tygodni, z lekką modyfikacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Niestety, już nic teraz na to nie poradzisz. Jedyne co możesz zrobić to zabrać się do roboty! I nie wyobrażam sobie żeby było inaczej Nomen.
Czekam na te pomiary.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Skoro czekasz to może je tutaj wrzucę, przy reinstalacji poleciały mi tabelki ze starymi wymiarami, ale przy podsumowaniu to nic nie zmienia
Nie moge odpuścić, przecież mam zakrojony na szeroką skale plan podboju świata który trzeba zrealizować. A tak serio to za dużo kasy wydałem wtedy na suple i diete żeby teraz dać se z tym spokój, chociaz raz chce skonczyc to co zacząłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Kurde powiadomki mi u Ciebie padły :/

ale widze że u Ciebie nadal muzycznie, kolorowo i hardkorowo

Nie odpuszczaj i redukuj nadal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszałeś to jestem.
Widzę, że zacząłeś mniej więcej równo ze mną.
Ale jeśli mam być szczera, to liczyłam na jakieś podsumowanie po drodze, a nie ma.
Do roboty, za 3 miesiące chcę widzieć zdjęcia! Wiem, jestem bezwzględna, ale żadnych wpadek!
No i powodzenia, dasz radę, tylko sobie nie odpuszczaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Poniedziałek 09.1.2012 HC/DT



DIETA I SUPLEMENTACJA

11.00 30g SFD Econo, 50g Leucine Carboplus, 400ml mleka 1,5%

12.00 4jaja, 100g sera żółtego, 70g grahamek, 25g oliwy z oliwek, 20g masła

14.00 500g piersi z kurczaka, 200g ryżu parabolicznego

Suplementacja
Rano
1kaps żeń-szeń vita complex

Przed treningiem
10g PURE BCAA

W trakcie treningu
10g PURE BCAA

Do posiłku
4g Gold Omega 3
1kaps Garlicin

TRENING

B)
high pull z kolan 3 x 5 45/50/55kg +5kg
martwy ciąg 4 x 10 65/70/75/80kg +5kg
pompki na poręczach 3 x 10 7/7/7 +2powt.
podciąganie na drążku 3x max 1/1/1 const.
uginanie ramion z hantelkami chwytem młotkowym 3 x 10 13/13/17kg +4kg
francuskie wyciskanie sztangi 3 x 10 17,5/20/,22,5kg +2,5kg
Brzuch
Aero
40' rowerku

WNIOSKI
Kończe gotować pierś i myślę z czym ją zjeść bo ryz właśnie kończę wcinać. Wyszedł mi świetny, delikatnie słonawy, suchy, mniam!
Trening może nie mój ulubiony, ale wyszedł przyzwoicie. Męczy mnie jedynie drążek, nie mogę wywindować ilości powtórzeń, dołożę go sobie do treningu A, gdzieś między seriami żeby choć jedno powt zrobić. Obciążenie idzie w gorę, średnio o 5kg w porównaniu do ostatniego treningu, staram się oszczędzać jedynie barki i tricepsy.
Waga dzisiaj 102,3kg... zawijam swoje tłuste dupsko do roboty, miłego dnia wszystkim

vixen3
Kurde powiadomki mi u Ciebie padły :/

ale widze że u Ciebie nadal muzycznie, kolorowo i hardkorowo

Nie odpuszczaj i redukuj nadal

Staram się żeby ten dziennik był troszkę atrakcyjniejszy, bo trzeba przyznac że "szau ni ma" jeżeli chodzi o ciężary na treningach czy moją sylwetkę, zapraszam częściej

MagdaK
Zapraszałeś to jestem.
Widzę, że zacząłeś mniej więcej równo ze mną.
Ale jeśli mam być szczera, to liczyłam na jakieś podsumowanie po drodze, a nie ma.
Do roboty, za 3 miesiące chcę widzieć zdjęcia! Wiem, jestem bezwzględna, ale żadnych wpadek!
No i powodzenia, dasz radę, tylko sobie nie odpuszczaj.

Myśle, że za 3 miesiące zrobie glówne podsumowanie i w końcu zakończe tą nieszczęsną redukcje. Odnośnie tych wpadek to... jeszcze poczekam Zapraszam cześciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Spróbuj obciąć węgle na rzecz tłuszczy po treningu dodaj rodzynek z cynamonem. Dawaj do każdego posiłku 1 gram witaminy C na rzecz tej piersi zmień na inne mięso . Czy nawet jajka , dodawaj śledzia dużo omegi 3 ma , wywal ser żółty .Ogólnie warzyw i warzyw ! Jak się nie weźmiesz to nigdy nie zredukujesz tyle lat... Jak stres bierze pij dziurawiec melise
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
1g vitaminy C do każdego posiłku przecież nawet w leczeniu niedoborów wit C stosuje sie łączne dawki dzienne po kilkaset miligram - info z opakowania po tabsach z wit C
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW cel MASA

Następny temat

Ocena i poprawki planu ćwiczeń - Białko na początek.

WHEY premium