SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NomenNescio- GraniceWyobraźni.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Sobota 14.1.2012 LC/OFF

"Wola sama w sobie nie ma kierunku, to intencja nadaje woli kierunek."
~Sławomir Mrożek


DIETA I SUPLEMENTACJA

6.00 30g Provit 80, 200ml mleka 1,5%, 100g orzeszków ziemnych

7.30 250g sera, 150g jogobelli light, 70g grahamek

10.00 500g wątróbki kurzej, 100g kaszy gryczanej

Suplementacja
Rano
1kaps żeń-szeń vita complex

Do Posiłku
4g Gold Omega 3
1kaps Alliofil

WNIOSKI
Jedzenie tak rano było co najmniej dziwne, brak apetytu, szama wpychana beznamiętnie. Dopiero o 10 mogłem normalnie przełknąć jakiś grubszy kąsek.
Później szybko na miasto odebrać koleżankę z dworca i na mecz siatkówki. Wróciłem do domu po 16 dopiero i od razu konsola w łapki. Prince of Persia- Piaski czasu strasznie mnie wciągnęły, jestem już w połowie wiec to tylko kwestia czasu jak wrzucę trzecią cześć

adzik123
perwert

adzik, ale o "so choży"?
nie napisałem przecież ze chce masować tylko siatkarki i dziewczyny z sekcji lekkiej atletyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Niedziela 15.1.2012 HC/DT

”Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.”
~Paulo Coelho


DIETA I SUPLEMENTACJA
10.00 250g mandarynek

10.30 30g SFD Econo, 50g Leucine Carboplus, 4000ml mleka 1,5%

11.30 450g piersi z kurczaka, 100g ryżu parabolicznego, 25g oliwy z oliwek

12.00 5jaj, 100g sera żółtego, 70g grahamek, 25g sosu tatarskiego

Suplementacja

Rano
1kaps żeń-szeń vita complex

Przed treningiem
10g PURE BCAA

W trakcie treningu
10g PURE BCAA

Do posiłku
4g Gold Omega 3
1kaps Garlicin

TRENING

zarzut siłowy sztangi 3x5 60/65/70kg
przysiad 4 x 10 65/70/75/80kg
wyciskanie sztangi w poziomie 4 x 10 55/60/65/70kg*8
wiosłowanie w opadzie 3 x 1050/55/60kg
push press 3 x 1032,5/35/37,5kg
uginanie ramion ze sztangą 3 x 10 25/27,5/30kg
wąskie wyciskanie sztangi 3 x 10 45/50/55kg

WNIOSKI
Na treningu brak mocy mimo że gdzieniegdzie ciężary na plus, wstrzymuje progresje z ciężarami na razie.
Komentarz po siadach: I'm pussy
Dieta... szkoda gadać, wróciłem wieczorem, i nażarłem się trashu, waga w górę skoczyła, było 101,4 jest 103. stoję w miejscu przez własną głupotę.

Poniedziałek 16.1.2012 OFF

”im bardziej czegoś chcesz tym bardziej szukasz sposobu by to osiągnąć, w końcu zaczynasz się gubić, cel ucieka ci przez palce, a ciebie pochłaniają lotne piaski. ”


DIETA I SUPLEMENTACJA
brak.

Suplementacja

Rano
1kaps żeń-szeń vita complex
Do posiłku
4g Gold Omega 3
1kaps Garlicin

Wnioski
Dzisiaj wrzucam na luz, czuje sie jak śmieć i mam dość. Jutro na trening, mam nadzieje ze to poprawi mi humor i da więcej motywacji do działania. Znowu powtarzam schemat z zeszłego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
od jednego zarcia od razu tak bys utyl?Nie wydaje mi sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Przejrzałem sobie Twój dziennik bo zaczynamy pewnie z podobnego pułapu (nie wiem jaki masz wzrost więc do końca ciężko ocenić - z drugiej strony nie wiem ile ważę ) i co wrzucę jakąś stronę to widzę dobrą michę i ładny trening, a widzę waga stoi. Miałeś jakiś zastój, który przeoczyłem (o co łatwo, przeglądając co trzecią stronę)?

Ps: gdzieś mi się rzuciło pytanie o bilans kaloryczny warzyw. Jeśli są wysokokaloryczne - to wliczaj. Resztą się nie przejmuj, przynajmniej tak mnie uczono.

ps: te orzeszki ziemne na pewno są dobre? Ja lubię, ale odradzano mi je jeść

Pozdrawiam i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
nieźle nieźle, patrze takie same nutki sluchasz jak ja hehe :) powodzenia, i czekamy na efekty ;))

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ziemne są takie se, z braku laku ok, ale ogolnie lepiej wloskie np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Panowie, przepraszam za brak wypisek. Ogólnie nawarstwiło mi sie troche problemów zarówno osobistych jak i finansowych przez co dieta osiąga właśnie przedśmiertne konwulsje. Ćwiczę teraz intuicyjnie splitem tak byle by sie poruszać.
Odnośnie wagi, gdyby nie moja głupota to bym teraz był na finiszu tej zacnej redukcji a nie w dvpie tak jak teraz. No ale człowiek uczy sie na błedach. Miałem pomysł żeby zamknąć dziennik dopóki sie nie ogarnę, ale niech jeszcze jest otwarty. Ja tu na pewno wrócę, niech tylko osiągnę stabilną sytuacje finansową, pozamykam wszystkie sprawy i wylecze się z dołka.

A tak na marginesie polecam:


oraz:


Vin Diesel wymiata konkretnie- jeden z moich ulubionych aktorów

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2012-01-21 19:08:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5405
Jak tam? ruszyło coś?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Dziennik zawieszony na czas bliżej nieokreślony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
POST DODANY W RAMACH KONKURSU "Trening na archaicznej siłowni prof. Atilli"

Jajka po wiedeńsku

składniki:
2 jaja
masło
przyprawy




Przygotowanie:
Umyte jajka wybić do szklanki, posolić i popieprzyć. Nie mieszając wstawić szklankę do garnuszka z wodą. Garnuszek postawić na kuchence. Gdy białko będzie ścięte dołożyć łyżeczkę masła i wyjąć szklankę z wody.











Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2012-02-05 19:46:01




Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2012-02-05 19:46:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW cel MASA

Następny temat

Ocena i poprawki planu ćwiczeń - Białko na początek.

WHEY premium