SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NomenNescio- GraniceWyobraźni.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Takie pytanko mam, jak to białko od SFD się sprawdza? Bo ja szczerze mówiąc chciałę postawić na sprawdzone fimry typu Olimp albo Trec i dlatego wydałem ok. 180zł na zapas białka na najbliższe 2 miechy. Ale być może jeszcze będzie potrzebne więc pytam na zapas?

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
jak dla mnie Warrior lepszy od nbd, pobudki bohatera sa bardziej rozbudowane. Zakończenie mogli zrobić inne, ale tak to obleci. Nic nie umywa się do Undisputed 2 i 3 jeżeli o ten rodzaj chodzi
Białeczko SFD szamie i mi bardzo smakuje, pisałem wcześniej ze wanilia bardzo dobra, truskawka hmm tez dobra, ale walory smakowe juz nie takie jak w wanilii. Do sprawdzenia zostaje mi jeszcze czekolada. Ogólnie bardzo dobre białaczko z niskiej półki cenowej, stosunek cena/jakość bardzo dobra wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Głownie chodzi mi o cenę, bo 750g zdaje się za neicałe 40 zl jest a ja płacilem za to olimpu 57zł.
Zapraszam do mojego dziennika, tak nawiasem mówiąc
Dopiero się rozwijam i uczę ale mam nadzieję, że bedzie równie ciekawy jak Twój.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Pisałem już wcześniej, białko to białko jest w celu uzupełnienia braków w diecie. Chociaż przyznam ze pijąc szejka przechodzi mi ochota na słodycze tak ze kolejny plus. Ja nie mam kasy na drogie suple, a SFD elegancko wpasowało się w mój portfel
Kurcze co za kryptoreklama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
NBD dobry film, bardzo motywujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Widzę że znowu pojawił się u Ciebie temat białka.
Ale przynajmniej czytając twój dziennik nie da się nudzić.
Pzdr.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Wtorek 29.11.2011 LC/OFF





DIETA I SUPLEMENTACJA

11:00 30g SFD Econo, 200ml mleka, 100g orzechów ziemnych, 250g sera tłustego, 150g jogobella light, 50g grahamki

11:30 500gpiersi z kurczaka, 100g ryżu parabolicznego

Suplementacja
4g GoldOmega 3
1kaps Alliofil

Konkretne gastro, zjeść dzienna racje szamy w ciągu godziny? Szok, mam nadzieje ze jutro mi się troche to wydłuży, wrzuce pół kilo serka wiejskiego to może mnie zapcha. Tymczasem wracam do roboty żeby nie myśleć o jedzeniu. Może wpadnie na koniec dnia jeszcze jakiś film

___________________
vixen3
NBD dobry film, bardzo motywujący

Jeżeli chodzi o motywacje to na mnie świetnie podziałał "Niezłomny" a już kompletnie zmiażdzyła mnie "Boska interwencja"

maxwell1
Widzę że znowu pojawił się u Ciebie temat białka.
Ale przynajmniej czytając twój dziennik nie da się nudzić.
Pzdr.

Dzięki za te jakże miłe słowa, staram się robić to najlepiej jak potrafie, tym bardziej ze dziennik to taka wizytówka forumowicza wg mnie- potrafi dużo o nim powiedzieć

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2011-11-29 19:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
NBD, no motywacja jakaś jest, ale standardowy scenariusz, koleś wyrzucony ze szkoły czy tam klubu jakiegoś, śmierć ojca, on poznaje dziewczyne, zaczyna trenować, sukcesy, potem jakiś problem, chęć zemsty, i jak mu się udaje zemścic to wtedy żeni się z ta dziewczyną która mu się wcześniej spodobala

Jeśli chodzi o tą kryptoreklamę, to chodziło o białko czy o mój dziennik? Bo chciałem, żebyś zobaczył moja sytuację a nie żeby się Ci tutaj reklamować ;)

Zmieniony przez - Cywinek w dniu 2011-11-29 22:51:31

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Chodziło o białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do białka SFD, to ja przestałem ufać tej firmie. Po tym całym incydencie z białkiem sojowym w ECONO, postanowiłem, że nie kupię już żadnego produktu z pod tej marki Lepiej kupić coś droższego i pewniejszego, niż zastanawiać się jaki jest prawdziwy skład.
To moja osobista sugestia, a każdy ma rozum i zrobi jak uważa.

Ostatnio wyrwałem białko w b. dobrej cenie i konkret składem - szczegóły u mnie w dzienniku str. 87
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW cel MASA

Następny temat

Ocena i poprawki planu ćwiczeń - Białko na początek.

WHEY premium