SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
Witam ponownie teraz mam kolejny dylemat wczoraj wszyscy chwalili no-xplode a dzisiaj się dowiedziałem ze to jest stack tylko przed treningowy nie jak nitrobolon czy tam xpand. A już zamówiłem puszkę tego dobrze ze mala. Z czym to połączyć oprócz z mono czy tam jablczanem? można dorzucić nitrobolon 2? albo cokolwiek żeby ten cykl był porządny? Jak to dawkować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
no-xploda bedziesz bral przed treningiem tylko

a dorzucic mozesz :

green magnitued / storm / cell pump

bedzie ekonomicznie i cenowo ok

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
Ja gdzies czytałem ze jescze rano naczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
skoro jest to dopalacz przed treningowy to w jakim celu go brac rano?... Ja osobiście biorę 2 puche XP z mono i efekty są bdbd... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
Z czym to połączyć oprócz z mono czy tam jablczanem? można dorzucić nitrobolon 2? albo cokolwiek żeby ten cykl był porządny? Jak to dawkować?
czemu nie na mono ani jabłczanie?, a nitrobolon2 myślisz na czym jest, na jabłczanie plus środki pompujące AAKG, jabłczan cytruliny itp.

połącz no-xploda z pojedyńczą formą krety, mono czy jabłczan to bedziesz miał cykl sporo lepszy niz na nitro

Dawkowanie
DT
5g krety rano naczczo
1-2 miarki NoXplode 30-40min przed treningiem
5g kretu po treningu
DNT
5g krety naczczo np. rano

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
Ok a No xplode + storm co o tym sadzicie? No przed treningiem storm rano i po treningu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
OK to też dobre połączenie

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
a te No xplode tylko mnie napompuje przed treningiem etc czy cos po cyklu z tym mi zostanie? najlepiej tego storma kupic no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
tak NoXplode pompuje, pobudza, lepsze skupienie, większa motywacja itp. teoretyczne wspomaga regeneracje prze zawarte w nim No-boostery Storm to stack kreatynowy, spoko możesz go połączyć z NoXplode

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to co zostanie po cyklu bedzie zalezec glownie od diety.

mozesz laczyc albo z pojedynczymi formami, albo ze stackami typu storm/gm itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Witaj

Mam No Xploda i tak jw - dobre pobudzenie , fajny kop, żyły widoczne konkretnie i dobra pompa . ( opisałem co u siebie zaobserwowałem)
Po kilku pierwszych trenach i porcjach miałem tępy ból głowy następnego dnia ale po 2 tyg było oki.
Dbaj o odstęp posiłek przed Tr do No Xploda. Zauważyłem że krótsza przerwa osłabiała pobudzenie.

hmmm :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

massacra, mono, jablczan jak kiedy i co?

Następny temat

no Xpolde na pusty zołądek?

WHEY premium