SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No to SIADamy!! ;-D competition

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Teti, Delfi, aleście poszalały!

Obiecywany filmik, z siódmej serii, w której przymierałam






Crewliq, słowo "zabawa" coś Ci mówi?






Zmieniony przez - halinae w dniu 2015-09-07 06:23:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371


crewliq
a co daje 100 przysiadów z obciążeniem 50% mc? Delfinka zawsze Ci tak kolana wychodzą przed szereg?


Plus podjęcie wyzwania i przełamanie się, że to co wygląda strasznie okazuje się do zrobienia

Tak, zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
dzięki za odpowiedź :) a co do kolan to pokombinuj ze ścianą :D dobre ćwiczenie, niestety nie widziałam u Ciebie pracy tyłka więc nie wiem jak wygląda u Ciebie praca miednicy schodząc i kończąc na górze przysiad :(. Osobiście wolę robić piramidkę przy 100 przysiadach (klasyku od 55% mc do 120% mc robiłam; teraz czasem bawię się przy frontach w zakresie 40-70% mc ale nigdy nie patrzyłam na czas bo jednak wolę skupić się na przyciśnięciu zada, bo mam problem z odczuwaniem domsów na tej części ciała, co jest mało satysfakcjonujące dla mnie - być może że z powodu kontuzji barku nie mogę wrzucić odpowiedniego ciężaru).

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Dzięki!
Nauka siadów wciąż trwa, Night mnie pilnuje

Jestem pokrzywiona i przeniesienie ciężaru na tył z czwórek, a czasami z pleców jest problemem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
nie widziałaś pokrzywionych :) ładnie plecy trzymasz co też istotne :). Ja przy moim zesztywnieniu kręgosłupa, lordozie niestety się trochę kładę ale potrafię przy ścianie nie zrobić sobie pilingu betonowego na nosie :D. Warto pomęczyć się przy ścianie (twarzą do ściany) aby zapanować nad kolanami - raczej to chyba nie przykurcze łydek i achillesów ale aż tak się na tym nie znam....

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kolana w przysiadzie atg moga wyjsc poza stope. Popatrz na przysiady sztangistow.

Sprobuje sie w tyg nagrac chetnie zrobie jeszcze raz hehe takie nozki zesztywniale dzisiaj a tu zajecia trzeba poprowadzic.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 07/09/2015 12:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Teti, dawaj, dawaj, po to też ten wątek powstał! by siady skontrolować. Bo tak, to nikt nie chce się nagrywać!


Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-09-07 12:21:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jak wyzej, w przysiadze z obciazeniem kolana moga wychodzic nieco przez linnie palcow.
Nie wiem jakby bylo mozliwe wykonanie z masa ciala i wiecej przysiadu, wychodzac tylkiem jak do siadania na kiblu z kolanami przez linnia palcow. Sztangisci sa dobrym przykladem.

Ale laski cisnieniecie Postaram sie tez w tym tyg nakrecic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Beda z nas gwiazdy filmowe. Obiecuje w tym tyg nagrac :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1815 Napisanych postów 2921 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73573
tetiszeri łoo ale sprint

zrobiłam i ja, choć bez filmiku, ale następnym razem będzie, w sumie to obstawiałam, że nie dam rady albo czas bedzie tak tragiczny że lepiej się nie chwalić, ale jakoś poszło, waga moja 60,7kg, na sztandze 30kg, czas 10:26
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcja uratowac zycie :-)

Następny temat

FitBlonde na redukcji - od grubaski do sexy laski :)

forma lato