SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NitroBolon 2- Pytanie (ważne)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mam do was pytanko czy według was NitroBolon2 500g + jakiś jabłczan sie opyla czy lepiej dokupić jescze 1NitroBolon2 też 500g prosze o konkretne rady

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tez mam Arginivol bralem narazie kilka razy o uznalem ze bez cyklu nie ma sensu i bralem wtedy po 4 kaps. i juz odczulem dosc duze uczucie pompy mniej wiecej jak po zwyklym Xp niedlugo (za jakies 2 tyg.) wchodze na cykl z kretki i wtedy bede bral przed treningiem zastanawiam sie narazie jeszcze ile mysle 4 albo 6 starczy (chodzi mi o kapsy nie gramy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 258
zdecydowanie nitro 2,jablczan to tez dobre powiazanie,moim zdaniem powinno byc niezle pozdro

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
2xnitro2 to lepsza opcja niż 1xnitro+jabol, jak masz kase to bierz 2x. Możesz również pokombinować np. nitro2 + XPe jest wiele możliwości. Faktem natomiast jest, że nie ważne co wezmiesz efekt i tak będzie bardzo dobry(zakładając, że takie podstawy jak dieta są spełnione).

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ok spox thx to jescze uzbieram kase i kupie 2 NitroBolon2 a nie wiecie co wziąść do tego żeby pompa była bardzo długo

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Rób 4-6 tygodniowe odstepy między cyklami i znowu zaczynaj.
Dobra regeneracja(ZMA możesz spróbować), zmiana treningu i powinieneś cały czas puchnąć

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
no a właśnie jak to jest jak się później się skończy cykl na nitro2...w sensie czy są jakieś spadki(wiem że to nie koksy itd) no ale czy faktycznie jest tak że ta "pompa" otrzymana przez nitro pozostaje cały czas ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Po pierwsze Spadków nie ma.
Po drugie pompa zejdzie napewno.
Na pompie sie lepiej ćwiczy ale wogóle nie przekłada sie to na wyniki i bez tego osiąniesz ten sam efekt.
Wiele osób często czuje dużą pompe i przez to wyraża bardzo pozytywne opinie na temat danego produktu, który stosuje..... czasami mylne jeżeli chodzi o budowanie masy mieśniowej a sztuczne odczucia w postacie tzn "pompy"




Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2006-01-11 12:38:09

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
mi tam na pompie generalnie nie zależy(która właśnie z czasem schodzi) dla mnie ważne są stałe rezultaty otrzymane przez trening, diete no i właśnie wspomagacze w postaci odżywek...no tylko właśnie chciałem się zapytać o tą "pompe" na nitro bo ile postów czytałem to wszystkie generalnie były na temat że właśnie z**bista pompa etc. a mało o przyrostach siły i masy jakie się osiągneło przez nitro2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie ma nic lepszego niz uczucie napompowania miesnia na treningu , ja zaraz lykne 10tabsow arginivolu i lece na trening - mam przynajmniej pewnosc ze dam z siebie wszystko, a nawet wiecej

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
2xnitro II bedzie dobrze

Fu nie za duzo troche NO to wychodzi ponad 5500 mg

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-01-11 16:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
Ja sprubuje nitrobolon2 z jabłczanem zobaczymy jak po tym pujdzie, do tego zażuce bialko z ostrowi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile powinien trwac cykle BCAA?

Następny temat

Gainer 2 Vitalmax *VS* Mass XXL Treca

WHEY premium