SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NinJitsu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie che się z tobą kłucić Nie ale wiem jedno, większość ludzi ma totalnie skrzywione przez holywood wyobrażenia o tym czym są sztuki walki, tymczasm prawda wygląda zupełnie inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2387
W archiwum jest opis sparingu z ninja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
możesz podać adres tej stronki - chetnie bym poczytał !!

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez!!!Mozna wiedziec gdzie jest ten opis na stronie ,forum gdzie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5745
skoro nijitsu tak wymiata to czemu nikt tym nie walczy w ufc bo nie mozna rzucac gwiazdkami ani strzelac zatrutymi strzalkami stary ich szkolono na zabojcow a ich skutecznosc miala byc w 100% smiertelna pozatym sadze ze jak juz dopadniesz jakas szkole ninjitsu(sam o rzadnej nie slyszalem) to czego beda cie tam uczyc skoro styl nastawiony byl stricte dla zabojcow chyba ze chcesz zostac pierwszym europejskim zabojca ninja- ;) a tak apropo moze zglos sie do senseja zolwi NiNja oni mieli calkiem dobra technike i niezle wymiatali nie ma co . pozdrowka przyszli zabojcy ninja

Remember there is only pain if you quit in the street.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2387
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem kiedys okazje uczestniczyc w seminarium Bujinkan Ninjitsu w Czerwionce / śląskie /. pozniej juz nie slyszalem ani slowa o zajeciach czy treningach. ale te dwa dni na seminarium dlugo zostana mi w pamieci.
tak dla rozjasnienia to ja odebralem to tak:

combat ju jitsu z uzyciem przeroznych broni /ręcznik itp./
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz przegladnołem na oczy i zasówam na BJJ.Ale thx za wypowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 1 pisze się NINJUTSU a nie ninjitsu
Po 2 nawet gdybys znalazł trenera ninjutsu to najpierw musisz odbyc rozmowe wstepną na podstawie której dopuszczą cie do treningów , albo i nie :)

www.ninjitsu.com  <---- amerykanscy ninja :) zobaczcie dzial videos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2387
Film jest wspaniały.Ten koleś jest niesamowity:-0.To chyba jest David Cooperfield.W każdym razie do cyrku się nadaje.Jeszcze jedno-on zrobi z ciebie Nin(dżem) w 3 miesiące
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

szczeki

Następny temat

kick a siłka

WHEY premium