SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NInjitsu w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
znacie jakieś kluby Ninjutsu w Polsce ?
moze są w najbliższym czasie organizowane na terenie Polski jakieś seminaria ninjitsu jesli tak to prosiłbym tutaj o informacje na ten temat

ja znalazłem takie dwa kluby ale na ich stronach nie ma zbyt wielu informacji

http://www.bujinkan-poland.pl/

http://www.ninjutsu.com.pl/





znalazłem też takie coś ale ten chłopak z ninjitsu to chyba nie ma nic wspólnego poza strojem :)




Pozdrawiam


Zmieniony przez - slabiutki1 w dniu 2014-08-10 14:23:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Zapisz się na jakiś combat. Będziesz miał to samo, a bez d****izmów w stylu czarna piżama, czarna koszula, czarne gacie, czarne szurikeny i takie tam gówna. W dzisiejszych czasach ninja używaliby elektroniki, c4 i karabinów snajperskich, a nie p******ili się z bieganiem po krzakach z mieczem na plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 643
Prawdziwe ninjitsu to ju-jitsu + aikido.
Jak napisał cynik75 - zapisz się na combat i dodaj do tego parkour.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
"chcę zostać ninja" no nie źle :) jw zapisz się na coś normalnego, bo po tym całym ninjitsu ani bić się nie będziesz umiał ani ninja nie zostaniesz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kość udowa

Następny temat

MIĘDZYNARODOWY OBÓZ SZKOLENIOWY ESDS - ZAKOPANE 2014

WHEY premium