SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy problem zdrowotny.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Rentgen za wiele by tu nie dał. Raczej rezonans magnetyczny. Zgadzam się z krzykaczem. Miałem jakieś 5 lat dokładnie to samo. Febrofen (ketonal) oraz Mydocalm keczą objawowo. Mi pomogła rehabilitacja metodą Mckenziego. Łatwe ćwiczenia w necei dużo tego znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
A doradzcie co z treningiem. Robic dalej tak jak robie? Bez wiosel i cwiczen pionowo obciazajacych kregoslup?
Bo nie usmiecha mi sie siedzenie na dupie tym bardziej ze po weekendzie w planie redukcja i prop czeka

Zmieniony przez - big ron w dniu 2013-05-01 21:35:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
przerabialem to,ledwo chodzic moglem tak uciskalo,zredukowlem wage i jest ok

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Procek,ale treningi wtedy normalnie robiles?

Zmieniony przez - big ron w dniu 2013-05-01 21:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zjechalem z ciezaru i to bardzo,laczylem serie,kombinowalem

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Czyli tez zostane jak do tej pory przy treningu na mnjejszych ciezarach itp, dorzuce wiecej aero na rowerze. W tle poleci prop. Wtedy chociaz lepiej psychicznie sie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
big ron
Krzykacz, wlasnie zrobilem sobie ten test na lezaco. Bez problemu moge podniesc jedna i druga noge pionu i opuscic, praktycznje zero bolu przy tym


Sprawa jest jasna, podrażnione nerwy czuciowe, które będą trochę drażnić nim się zagoją więc uzbrój się w cierpliwość.

Leki konieczne żeby normalnie funkcjonować.

Trening owszem, ale bez niektórych ćwiczeń uważam (ja opuściłem martwy i siady) resztę jechałem bez op******enia się

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2013-05-02 06:51:51

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 627
Borykałem się z podobnym problemem.. mi się to objawiło po ciągach nie robiłem kociego grzbietu ani nic z tych rzeczy było pięknie, ale po wyjściu z siłowni w drodze do domu dzwoniłem po taksówkę ból był tak mocny, że zaczęła drętwieć mi noga i miałem lekki paraliż w lewej stopie pojechałem do domu i położyłem się spać a rano znów ten sam ból. prostowniki grzbietu były cały czas lekko spięte poprosiłem więc kobietę by udała się do aptek po jakąś maść i kupiła mi VOLTAREN EMULGEL po 3 dniach ból minął.. Pierwsze smarowanie powodowało, że lek mi całkiem znieczulił te miejsce nie czułem nawet dotyku i tak przez kolejne 2 dni.. smarowałem na noc i od razu po obudzeniu i w ciągu dnia. Teraz robie siady, martwe ciągi i nic mi się podobnego nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 1357 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105994
wszystko jak u mnie bombke zacząłem 2 tyg temu i tydzien przed identyczna sytuacja mi się stała. Te same objawy wszystko to samo, przez 5 dni 3x na tydzien smarowałem Voltaren taka maść kolega mi polecił i z dnia na dzień ból zanikał, dziś nic nie czuje i profilaktycznie raz na dzień smaruje, spróbuj mi pomogło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Dzieki za pomoc chlopy, sogi komu wejda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec kuracji

Następny temat

T3 biegunka

WHEY premium